Як зменшити зображення без втрати якості. зменшення якості зображення.

Якісні і барвисті фотографії, як правило, мають великий обсяг, який недопустимий у разі розміщення фотографій в мережі. Тим не менш, кожному хочеться викласти в соціальній мережі або на фотохостингу кадри, які не втратили свого якості після зменшення розміру. Навчіться оптимізувати фотографії для інтернет-публікацій так, щоб їх якість не постраждала після змін - для цього вам буде потрібно Фотошоп.
Інструкція
1
Завантажте фотографію в Фотошопі, а потім відкоригуйте її передачу кольору, насиченість і контраст, якщо це необхідно. Відретушувати кадр, відкрийте меню Image -> Image Size, щоб викликати вікно зміни розміру зображення.
2
У вікні відобразиться початковий розмір оригінального кадру, який може бути будь-яким. Для того щоб змінити розмір, введіть потрібні цифри в поля Width і Height. Програма автоматично визначає пропорційний розмір кадру, тому досить ввести тільки висоту або тільки ширину фотографії - наприклад, 800х600 або 1024х768.
3
Після того як файл буде зменшений в розмірах, відкрийте меню Файл і виберіть опцію «Зберегти для web». Таким чином, Фотошоп самостійно оптимізує вашу фотографію для мережевої публікації і зменшений буде не тільки її реальний розмір, а й обсяг у кілобайтах.
4
Виберіть у вікні налаштувань при збереженні пункт JPEG High. Подивіться на розмір фотографії і якщо він вас влаштовує, натисніть кнопку «Зберегти». Якщо розмір не влаштовує, посуньте вправо або вліво бігунок налаштувань, поки обсяг кадру не буде відповідати очікуванням.
5
Збережіть фотографію під новим ім'ям, яке найкраще написати латинськими літерами для коректного відображення в інтернеті. Тепер ви можете опублікувати її на будь-якому інтернет-сайті, і при завантаженні фотографії навіть у користувачів з повільним інтернет-каналом не виникатиме затримок.