Як видалити колонтитули в Word. Як зменшити колонтитул в ворде.

Microsoft Word пропонує свої користувачам широкі можливості для форматування і редагування текстових документів, в тому числі для розміщення у верхній і нижній частині документа колонтитулів, в яких містяться номери сторінок, інформація про автора тексту, а також деякі елементи оформлення сторінок. Іноді вам може знадобитися видалити всі колонтитули , звільнивши від них сторінки документа. В цьому випадку вам потрібно виконати кілька простих дій.
Інструкція
1
Відкрийте потрібний текстовий документ із зайвими колонтитулами на всіх сторінках. На основній панелі меню програми виберіть вкладку «Вставка» і у випадаючому меню виберіть пункт «Колонтитули».
2
Для початку клікніть на пункт «Верхній колонтитул» - відкриється список, в якому потрібно вибрати опцію «Видалити верхній колонтитул».
3
Після цього відкрийте пункт «Нижній колонтитул» і повторіть описане дію - клікніть на опцію «Видалити нижній колонтитул». Після цих двох дій все колонтитули на всіх сторінках вашого текстового документа будуть видалені.
4
Також ви можете клікнути на кожному з колонтитулів двічі лівою клавішею миші, видалити весь текст колонтитула, попередньо виділивши його, а потім натиснути Enter. Колонтитул буде видалено.
5
Якщо вас не влаштовують залишилися після видалення порожні поля, виберіть меню «Вид» і відкрийте розділ «Розмітка сторінки». Приберіть галочку в пункті «Заголовки - друк».
6
Також ви можете вручну посунути сітку документа, щоб усунути поля, в яких спочатку розміщувалися колонтитули - це може знадобитися вам для більш економічною і компактної друку документа на принтері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NqmV7_qib3U