Як визначити, що у кошеняти глисти. Як дізнатись чи глисти.

Домашні кішки дуже часто страждають самими різними захворюваннями. Перш ніж відвідати ветеринара, деякі недуги можна розпізнати самостійно і постаратися полегшити тварині життя. Глисти або гельмінти - паразити, які часто зустрічаються у кішок. Існує ряд ознак, за якими можна визначити, що тварина заражене паразитами.
Інструкція
1
У маленьких кошенят глисти з'являються дуже часто. Постарайтеся поставитися до такої можливості з усією серйозністю, адже паразити від тварин можуть передаватися людям. Особлива група ризику - маленькі діти. Тому намагайтеся уважно спостерігати за кошеням, фіксуючи зміни в його поведінці.
2
По можливості при перших же ознаках неадекватного посивіння тваринного відвідайте ветеринара. У клініці йому зроблять всі необхідні аналізи, і ви точно будете знати, заражений він чи ні. Якщо паразити дійсно є, то лікар відразу ж призначить відповідне лікування.
3
Запідозрити поява глистів у кошеня дозволить ретельне спостереження за його поведінкою. Придивіться, чи не з'явилися певні дивацтва в звичайних щоденних іграх. Можливо, він почав викусивать корінь хвоста або активно кататися задом по підлозі. Ці дії можуть свідчити про зараження гельмінтами.
4
Огляньте кошеня. Якщо у тварини сильно роздратована область ануса, і при цьому з очей постійно тече гній, то є привід запідозрити недобре. Також є привід придивитися до калу тварини: нерідко глисти виходять разом з блювотними або каловими масами. У хворого кота кал може виходити з кров'ю.
5
Зверніть увагу на те, як їсть кошеня, і поправляється він при цьому. Ознакою наявності паразитів може бути виснаження тварини при вельми хорошому апетиті. При цьому черево кота може виглядати досить роздутим, а при його пальпації по реакції кошеня буде зрозуміло, що йому боляче.
6
Навіть якщо ніяких ознак зараження кошеня ви не виявили, все одно обов'язково дайте йому глистогінний препарат для профілактики. Пам'ятайте, що для маленького кошеняти поява гельмінтів є серйозною хворобою, яка навіть може призвести до летального результату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YsXyQbg11_A