Як написати листа Діду Морозу поштою.

Напередодні Нового року більшість малюків починають загадувати бажання і повідомляти про них Дідові Морозу. Можливість відправити лист казковому персонажу є у кожної дитини, особливо якщо батьки допоможуть йому в цьому.
Інструкція
1
Навіть якщо ви напишете на конверті тільки «Дідові Морозу», працівники пошти будуть знати, куди направити таке послання. Однак буде краще, якщо ви все ж вкажете правильну адресу: 162390, Вологодська область, м Великий Устюг, Дідуся Мороза.
2
Розкажіть вашій дитині про те, що розбирати пошту Дідові Морозу допомагають його помічники - Снігуронька, казкові герої та лісові звірятка. Але, незважаючи на це, швидко відповідати всім написав йому дідусь все одно не встигає. Тому посилати йому листа потрібно заздалегідь - в кінці листопада - початку грудня.
3
Через популярність електронної пошти паперові листи практично зникли як явище. Швидше за все, ваша дитина не знайомий з етикетом і правилами написання листа. Допоможіть йому, підказавши, як воно повинно правильно писатися. Нехай ваш малюк заздалегідь продумає зміст свого листа. Адже воно повинно містити не тільки перерахування подарунків, але й розповідь дитини про себе, і добрі вітання зі святом самому Дідуся Мороза. Підкажіть малюкові, про що краще написати в листі - про досягнення, нагороди, маленьких перемогах.
4
Крім самого листа, в конверт потрібно вкласти маленький подарунок - малюнок, аплікацію або іншу річ, виготовлену руками вашої дитини. Сам лист можна прикрасити, розмалювавши кольоровими олівцями.
5
Підпишіть конверт і віднесіть його на пошту. Можливо, у вашому відділенні встановлено спеціальну поштову скриньку для листів Діду Морозу. Нехай дитина сама опустить послання саме в нього.
6
Коли з Великого Устюга прийде відповідь, ви його ні з чим не сплутаєш - на конверті стоятиме спеціальний штамп Діда Мороза. Якщо ви боїтеся, що відповідь прийде пізно і дитина розчарується, напишіть йому листа самі від імені якого-небудь казкового персонажа, який допомагає Діду Морозу розбирати листи. Текст може бути, наприклад, таким: «Дорогий Іванко. Я пишу тобі за дорученням Діда Мороза. Він, на жаль, зараз не може тобі написати, але обов'язково відповість на твій лист пізніше. Твій малюнок висить у нього в теремі на самому видному місці. Удачі тобі і всього хорошого! »
Новий рік люблять усі без винятку, адже це час подарунків і сюрпризів, чудес і чарівництва. А щоб отримати подарунки від Діда Мороза, необхідно заздалегідь написати йому лист . Але як його відправити? Можна покласти лист під подушку або килимок, можна навіть замовити новорічне послання. Але найкращий варіант - відправити лист поштою.
Інструкція
1
Всі знають, що Дід Мороз живе в місті Великий Устюг. Там з незапам'ятних часів знаходиться його резиденція. А адресу, куди можна надіслати ваше лист , такий: 162390, Вологодська область, м Великий Устюг, Будинок Діда Мороза.
2
Нещодавно з'явився і ще один будинок Діда Мороза, але вже в Московській області. Лист туди можна відправити за адресою: 109472, Москва, Кузьминський ліс, Дідові Морозу .
3
Також ви можете послати лист фінському Санта Клаусу, що живе на півночі Фінляндії - Лапландії. Тільки послання ваше має бути англійською мовою і в міжнародному конверті. Адреса Санта Клауса: 96930, Finland, ROVANIEMI, home Santa Claus.
4
Дід мороз також крокує в ногу з часом і обзавівся своїй інтернет-сторінці. З його офіційного сайту http://www.dom-dm.ruс/ви також можете відправити повідомлення.
5
Але для того, щоб Дід Мороз обов'язково відповів вам, необхідно правильно написати лист . Спочатку привітайте Дідові шку Мороза, поцікавтеся його справами, побажайте йому здоров'я. Детально розкажіть Дідові Морозу про себе - як звати, скільки років, як ви вели себе в цьому році. Головне - не обманювати і розповідати тільки правду. Побажайте також щастя і радості всім своїм близьким і друзям. Але бажати це необхідно щиро, від чистого серця. Ну а далі можна переходити до найголовнішого. Ви можете попросити Діда Мороза про невеликий подаруночки, який зробить ваше свято трохи щасливішими. Але подарунок не повинен бути занадто дорогим. В кінці листа обов'язково попрощайтеся. Якщо ви написали лист правильно, то Дід Мороз обов'язково його отримає і відповість вам.
6
Листи Дідові Морозу краще почати писати заздалегідь, вже в листопаді місяці. Тоді у відповідь лист та подарунки від нього прийдуть без запізнень. На думку самих жителів Устюга, найкращим днем для прохання подарунків вважається 4 грудня. Саме в цей день треба починати готуватися до Нового Року.