Як оформляти теги.

Багатьом початківцям веб-майстрам мова розмітки HTML здається дуже складним, але насправді в ньому неважко розібратися, якщо ви хочете навчитися створювати інтернет-сайти. Для форматування і грамотного оформлення контенту веб-сторінок необхідно знати про основні тегах мови HTML, завдяки яким текст на сторінках виглядає красиво, легко читається і сприймається відвідувачами сайту.
Інструкція
1
Для поділу тексту на параграфи використовуйте тег. Текст, розділений на частини, сприймається читачем набагато легше, а структурована інформація швидше проникає в його пам'ять.
2
Для сприйняття тексту також дуже важливі правильно оформлені заголовки. Ви можете вставити в текст заголовки будь-якого розміру - найбільший розмір тексту ви отримаєте, уклавши його в теги , а найменший - в теги
. Головний заголовок відзначайте найбільшим тегом, а підзаголовки, що зменшуються по ієрархії тексту, відзначайте уменьшающими тегами.
3
До цих тегами ви можете застосувати атрибути, які вирівнюють текст по центру, лівому або правому краю: align left, align center, align right, align justify.
4
Нарешті, для того щоб ваш текст виглядав на сторінці красиво, його необхідно відформатувати, а значить, вам будуть потрібні теги strong, b, em, i. За допомогою цих тегів ви можете виділити будь-який фрагмент тексту, на який ви хочете звернути увагу відвідувачів.
5
Для того щоб сторінка була більш релевантною для пошукових систем, використовуйте замість тегів b і i теги em і strong, щоб виділити текст курсивом або жирним шрифтом. Як ви вже зрозуміли, для того щоб зробити текст жирним, укладіть його в теги , а для того щоб текст став похилим, укладіть його в теги .
6
Якщо ж вас не влаштовує шрифт, за замовчуванням встановлений на сторінці, ви можете змінити його за допомогою тега font. У цього тега є атрибути, що визначають колір, розмір і тип шрифту. Використовуйте атрибут color для зміни кольору, атрибут size зі значеннями від 1 до 7 для зміни розміру і атрибут face для зміни самого типу шрифту.
7
Для розміщення всередині тексту гіперпосилання, використовуйте теги . Також існує маса інших тегів, що дозволяють розмітити текст на таблиці та фрейми, а також створити більш грамотне оформлення сторінки. Вивчивши основні теги, ви легко освоїте всю розмітку HTML.