Як розробити голосові зв'язки. Як підготувати зв'язки до навантаження.

Набути вміння використовувати можливості своїх голосових зв'язок на повну міць нелегко. Для цього необхідно докласти чимало зусиль. Але результат буде дуже відчутним: після наполегливих тренувань можна навчитися красиво говорити і навіть співати.
Вам знадобиться
  • -мятний чай;
  • -вода;
  • -гостра їжа;
  • -мед;
  • -лімонний сік.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити для тренування голосових зв'язок, це навчитися дихати правильно. Постарайтеся постійно змушувати себе дихати за допомогою діафрагми. Відтепер ви взагалі не маєте права вдихати і видихати неглибоко і часто. Адже саме правильне, глибоке дихання дозволить з часом навчитися легко вимовляти довгі фрази. Існують спеціальні вправи, виконуючи які регулярно, можна значно підвищити потенціал голосових зв'язок.
2
Намагайтеся при будь-яких умовах дбайливо ставитися до власного голосу. Ні в якому разі не давайте голосовим зв'язкам занадто сильне навантаження. Під час співу не виводьте мелодію на межі власних можливостей, не ричите, що не верещите. Адже навантажуючи горло понад міру, можна дуже легко зірвати голос. Перед тим, як почати співати або виголошувати промову, обов'язково проведіть невелику розминку. Вона дозволить підготуватися до напруги.
3
Зв'язки вберегти під час навантаження і розробити в процесі тренувань допоможе своєрідний масаж. Натисніть на гортань великим пальцем. Натискання не повинно бути занадто сильним. При массировании горла в процесі співу на зв'язки доводиться значно менше навантаження. Такий масаж можна робити і після занадто тривалих ораторських виступів.
4
Підготувати зв'язки до напруги допоможе звичайний м'ятний чай. Приготуйте його і випийте теплим. Також можете спробувати з'їсти гострий продукт - така їжа допомагає розслабити зв'язки. А ось будь-які молочні продукти вживати перед майбутньою навантаженням категорично не рекомендується. Також бажано пити побільше води: в склянку теплої води додайте трохи меду і декілька крапель лимонного соку.
5
У процесі розробки зв'язок Не їжте шоколад, не вживайте алкоголь і каву. Зрозуміло, від куріння також слід відмовитися раз і назавжди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fKsmRsqtm4w