Як намалювати бурундука.

Навряд чи можна знайти людину, яка б ніколи не чув про знаменитих персонажів мультфільмів Діснея - Чіпа і Дейла. Будь-яка дитина зрадіє можливості отримати в подарунок картинку із зображенням чарівного бурундука з улюбленого мультфільму, і ви можете намалювати такого бурундука за короткий час, а також навчити простому методу малювання своєї дитини.
Інструкція
1
Починайте малюнок з базових допоміжних форм - намалюйте три округлих форми різного розміру. Верхній коло повинен бути найбільшим і рівним - це буде голова бурундука. Друге коло, що розташовується під ним, повинен бути трохи менше і розташовуватися трохи лівіше - це буде тулуб.
2
Останній коло зобразите у вигляді горизонтального овалу, який згодом стане нижньою частиною тулуба з лапами. Він повинен бути ширше, ніж верхній круг.
3
На стику верхньої і середньої кіл намітьте контури лап, зігнутих в ліктях, зліва і справа. Тепер, коли основні форми вже нанесені, намалюйте невеликі круглі вуха, що виходять за межі голови, і розмітьте ліву сторону великого кола, формуючи допоміжні лінії для малювання мордочки бурундука.
4
Для цього проведіть осьову вертикальну лінію, перетинаючи її двома горизонтальними лініями, які обмежать очі. Орієнтуючись на лінії, намалюйте очі, ніс, виступаючий вперед, і рот. Окресліть очі напівкруглими бровами. На щоках зробіть начерки стирчить в сторони вовни.
5
Доробіть підборіддя персонажа, роблячи його округлим і збігається з контуром рота, а щоки зробіть більш округлими, що виходять за межі голови вліво і вправо, покритими шерстю. Деталізуйте лапи звірка, а потім, орієнтуючись на форми допоміжних кіл, намітьте контури вигнутої вперед грудей бурундука.
6
Штрихуванням покажіть фактуру вовни на грудях, а потім прорисуйте дві лапи і хвіст. Витягніть ступні бурундука і розфарбуйте картинку.