Як імпортувати обране.

«Вибране» - зручний спосіб зберегти в окремому розділі свого браузера набір цікавих і корисних веб-сайтів, інформація з яких важлива для вас, і які ви не хотіли б втратити на просторах всесвітньої мережі. При перевстановлення операційної системи або перенесення даних на інший комп'ютер браузер завжди встановлюється заново, а значить, обрані сайти залишаються в старій системі. Однак ви можете імпортувати їх з попередньо збереженої копії в новий браузер.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлений Internet Explorer 8, запустіть його і відкрийте розділ «Вибране». Поруч з написом «Додати в обране» натисніть на стрілку і виберіть підрозділ «Імпорт і експорт». Відкриється вікно «Параметри імпорту та експорту».
2
Клацніть на опцію «Імпортувати з файлу» і натисніть «Далі», після чого натисніть кнопку «Обзор» і збережений раніше файл закладок вашого браузера виду bookmark.htm з папки «Мої документи» або будь-який інший папки, в яку ви до цього експортували закладки.
3
Вкажіть, в якій папці потрібно розташувати імпортований розділ обраного, натисніть «Імпорт», а потім натисніть "Готово".
4
Якщо ж ви користуєтеся більш старою версією браузера Internet Explorer 7, процес імпорту обраного буде трохи відрізнятися. Відкрийте Пуск і запустіть браузер, а потім натисніть кнопку з піктограмою зірочки і зеленого плюса («Додати папку в обране»).
5
Клацніть на розділ «Імпорт і експорт», щоб відкрити майстер імпорту та експорту обраного, після чого натисніть кнопку «Далі» і виберіть або імпорт за замовчуванням, коли програма самостійно розпізнає місцезнаходження файлу закладок, або вкажіть розташування файлу вручну, натиснувши кнопку огляду.
6
Виберіть папку для збереження нових закладок, натисніть «Далі», а потім, коли процес буде завершений, натисніть «Готово».
У брешемо переустановлення інтернет-браузера або всієї операційної системи деякі користувачі «втрачають» важливі закладки . Для запобігання таких наслідків рекомендують періодично зберігати важливі посилання або користуватися спеціальними плагінами.
Вам знадобиться
  • - Mozilla FireFox.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили перевстановити браузер Mozilla FireFox і хочете зберегти всі закладки, то використовуйте стандартні можливості цього інтернет-браузера. Запустіть FireFox і відкрийте панель управління програмою. У новому меню виберіть пункт «Закладки».
2
Після відкриття зазначеного меню натисніть кнопку «Імпорт та резервне копіювання» і виберіть пункт «Резервне копіювання». Виберіть папку, в яку буде збережений файл з закладками. Краще використовувати для зберігання цих даних той розділ диска, на якому не встановлено операційних систем. Це дозволить відновити дані після переустановлення Windows.
3
Введіть назву файлу із закладками. Натисніть кнопку «Зберегти». Тепер відкрийте панель управління і виберіть меню «Установка та видалення програм». Виконайте деінсталяцію браузера FireFox. Знову встановіть цю програму.
4
Запустіть FireFox і відкрийте меню «Імпорт та резервне копіювання». Виберіть пункт «Імпорт закладок з HTML-файла». Вкажіть шлях до збереженого раніше файлу, виділіть його і натисніть кнопку «Відкрити». Перезапустіть браузер.
5
Якщо ви хочете встановити автоматичний запис закладок на зовнішньому сервері, запустіть браузер і відкрийте меню налаштувань. Виберіть вкладку «Синхронізація». Натисніть кнопку «Налаштування FireFox Sync». Перейдіть в меню «Створити обліковий запис». Зареєструйтесь в системі. Обов'язково збережіть файл-ключ. Він необхідний для входу в ваш аккаунт на сервері FireFox Sync.
6
Налаштуйте параметри синхронізації і видаліть браузер. Після установки нової версії FireFox відкрийте вкладку «Синхронізація» і натисніть кнопку «Увійти в обліковий запис». Введіть пароль і вкажіть місце зберігання ключа. Дочекайтеся завершення синхронізації закладок.