Як імпортувати сертифікат.

Якщо ви збираєтеся перевстановити операційну систему або перемістити свої файли і папки на інший комп'ютер, вам також може знадобитися перенесення сертифікатів і закритих ключів, які спрощують роботу в мережі і забезпечують її безпеку. Для того щоб перенести сертифікат на новий комп'ютер, його спочатку потрібно експортувати, а потім імпортувати на нову систему.
Інструкція
1
Для експорту сертифіката використовуйте знімний носій. Експорт здійснюйте через диспетчер сертифікатів, відкривши файл certmgr.msc і ввівши пароль адміністратора. Правою кнопкою клікніть на обраний сертифікат зі списку і виберіть опцію «Експорт».
2
Разом з сертифікатом ви можете експортувати закритий ключ - це буде потрібно, якщо ви переносите сертифікат на новий комп'ютер, а не міняєте операційну систему на старому.
3
Вибравши підходящий формат сертифіката для експорту, натисніть «Далі», а потім вкажіть розташування файлу, в якому буде розташовуватися резервна копія сертифіката та закритих ключів - наприклад, знімний флеш-накопичувач. Дочекайтеся закінчення процесу експорту та натисніть «Готово».
4
Для того щоб імпортувати сертифікат на новому комп'ютері, відкрийте «Пуск» і через рядок пошуку знайдіть знову диспетчер сертифікатів certmgr.msc. Натисніть Enter.
5
Повторно введіть пароль до аккаунту адміністратора, підтвердіть запит пароля і клікніть на папку, в якій повинен бути розміщений новий сертифікат. В меню «Дія» виберіть розділ «Усі завдання», а потім виберіть підрозділ «Імпорт». Натисніть «Далі», запускаючи майстер імпорту сертифікатів.
6
Для пошуку сертифіката для імпорту натисніть «Огляд» і виберіть сертифікат, який ви попередньо експортували на окремий носій. Натисніть «Відкрити», а потім натисніть "Готово". Сертифікат буде успішно імпортовано.