Як полагодити dvd-плеєр.

На жаль, dvd- плеєр нарівні з іншими технічними новинками схильний несправностей і поломок. Ця обставина, природно, засмучує власника даної техніки. Але положення не безвихідно, адже dvd-плеєр можна полагодити.
Вам знадобиться
  • dvd-плеєр, викрутки.
Інструкція
1
Проведіть діагностику, що дозволяє визначити, в чому криється причина поломки. Зі слів фахівців, діагностика dvd-плеєра - не таке вже й легка справа. Це пояснюється тим, що в цих технічних засобах є складна система тестування, що дозволяє самостійно продіагностувати плеєр на предмет його несправності.
2
Визначившись з причиною виникнення поломки, відкрийте dvd-програвач, відкрутіть за допомогою викрутки все гвинтики і зніміть верхню кришку. Після цього відкрутіть планку держателя диска, закріплену двома гвинтами.
3
Перевірте розібраний dvd-плеєр на предмет присутності в ньому сторонніх речей, які перешкоджають переміщенню каретки. Якщо таких немає, підключіть dvd-програвач до електромережі та натисніть кнопку «OPEN/CLOUSE»: каретка повинна переміститися в початок, лоток встане в своє робоче положення, а шпиндельний двигун виконає кілька оборотів.
4
Якщо лазер не світиться або його світіння занадто слабке, перевірте чистоту лінзи. Щоб видалити осів на лінзі пил, скористайтеся ватною паличкою, змоченою водою: торкніться ватною паличкою поверхні лінзи і акуратними круговими рухами (від центру до краю лінзи) протріть поверхню.
5
Перевірте напруга живлення лазера, а також вузол, де воно формується. Якщо при завантаженні диска напруга відсутня, замініть U301.
6
Перевірте, наскільки якісно розпаяні захисні перемички.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не прочищати лінзу спиртовмісних розчинів або чистим спиртом!
Корисна порада
Фахівці не рекомендують для очищення лінзи використовувати чистячі диски: як правило, ефективність застосування даного засобу занадто низька. А значить пил, що осів на лінзі, усунути повністю за допомогою чистячого диска неможливо.