Як відключити автономний режим Nokia. автономний режим в телефоні це.

Як часто буває так, що хочеш відсторонитися від зовнішнього світу з його турботи та проблемами і поринути у світ мрій або насолодитися прослуховуванням улюбленої музики. Але за «законом підлості» обов'язково хтось в цей момент подзвонить і відверне від створеної ідилії. Щоб запобігти такий результат справи, в телефонах Nokia передбачений автономний режим . Головне - розібратися, як включати і вимикати цю опциональную можливість.
Вам знадобиться
  • телефон Nokia.
Інструкція
1
Клацніть на верхню кнопку «Будиночок», потім виберіть вкладку «Настройки» і перейдіть до можливості вибору режимів. Змініть автономний режим на звичайний.
2
Відключіть телефонний апарат, витягніть SIM-карту. Через нетривалий період часу вставте SIM-карту в передбачене для цього в телефонному апараті місце. Перезавантажте мобілку і спробуйте змінити автономний режим на звичайний.
3
Віднесіть телефонний апарат в сервіс-центр, якщо всі спроби переключити пристрій із автономного режиму в звичайний залишилися безрезультатними.
Зверніть увагу
Не намагайтеся самотужки усунути несправність телефону Nokia, пов'язану з неможливістю перемикання режимів! Віднесіть апарат фахівцям, адже тільки вони зможуть виправити ситуацію, не піддаючи ризику подальшу працездатність телефону.
Корисна порада
Спочатку опція автономний режим була створена розробниками телефонних апаратів Nokia для можливості перегляду контактів, прослуховування музики, ігри, отримання доступу до календаря і іншої інформації, збереженої в пам'яті телефону, в місцях, де використання мобільних телефонних апаратів заборонено. В автономному режимі з'єднання з іншими операторами стільникового мережі «закривається», а все радіочастотні сигнали між телефонним апаратом і стільниковим зв'язком блокуються. Більш того, якщо телефон переведений в автономний режим, ви не зможете відправити повідомлення: воно буде поміщено в папку «Вихідні повідомлення» і лише тоді, коли ви перекладете свій пристрій зв'язку з автономного режиму в звичайний, повідомлення буде відправлено адресату. Разом з тим, в телефонному апараті, перекладеному в автономний режим, зберігається можливість здійснення дзвінків в служби екстреної допомоги, запрограмованих в пам'яті мобільника. Але для скоєння виклику слід вибрати інший профіль.