Як подивитися вхідні смс. історія повідомлень в Білайні Білайну.

У наші дні для того щоб перевірити параметри входять СМС на тому чи іншому телефоні, можна скористатися інтернетом. Маючи під рукою апарат і знаючи номер, ви зможете перевірити, від кого і коли приходили входять СМС вашому чоловікові, дитині або вам самим. Зокрема, таку послугу пропонує компанія Білайн.
Вам знадобиться
  • мобільний телефон, договір про надання послуг з оператором стільникового зв'язку Білайн, e-mail.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт компанії Білайн за наступним посиланням: https://uslugi.beeline.ru/.
2
Здійсніть дзвінок на безкоштовний номер - * 110 * 9 # з телефонного апарату, деталізацію дзвінків з якого ви хотіли б отримати.
3
Дочекайтеся відповідного SMS-повідомлення, в якому буде вказано тимчасовий пароль для входу в систему.
4
На сайті компанії в полі «Логін» наберіть свій мобільний номер, виключивши з нього йде попереду вісімку. В полі «Пароль» наберіть отриманий з СМС пароль. Клікніть на кнопці «Увійти». Дотримуючись інструкції на сайті, змініть тимчасовий пароль на новий. Бажано, щоб новий пароль мав дві латинські літери на початку і кілька цифр, які йдуть відразу після них - наприклад, Pn173546.
5
Після входу в систему знайдіть графу «Зміст». У графі «Зміст» знайдіть пункт «Фінансова інформація». У закладці «Фінансова інформація» клікніть на посиланні «Перегляд» у рядку «Перегляд деталізації дзвінків».
6
Вкажіть в настройках той період часу, за який ви хотіли б отримати звіт про вхідні повідомлення.
7
Після підтвердження замовлення звіту про вхідні повідомлення і СМС, поверніться через кілька хвилин на закладку «Фінансова інформація», щоб переглянути отриманий звіт в секції Готові звіти. Скачайте звіт або замовте його отримання на e-mail.
Зверніть увагу
Не вибирайте в якості Паролю номер свого телефону або один з ваших трьох попередніх паролів, що використовувалися для входу в систему; Будьте обережні при наборі Логіна і Пароля. Якщо ви наберете неправильні дані 3 рази, вам буде заблокований доступ до системи на 30 хвилин; якщо 10 разів - потрібно отримати новий тимчасовий пароль; Не забувайте, що послуга платна. Вартість звіту про повідомлення складає 1 рубль за добу. Замовляючи звіт, переконайтеся, що на вашому рахунку достатньо коштів; Пам'ятайте, що звіт про повідомлення можна замовити тільки за останні 8 місяців.
Корисна порада
Якщо у вас кілька номерів Білайн, ви зможете переглядати історію вхідних повідомлень, уклавши додатковий договір в одному з офісів компанії; Звіт про вхідні повідомлення, у тому числі СМС, можна замовити в декількох форматах. Вибирайте .txt, так як файли в даному форматі максимально легкі для перегляду; Якщо ви впевнені в правильності набраних пароль і логін, але система не пускає вас в Особистий кабінет, повторіть спробу увійти через годину; Якщо у відповідь на дзвінок за номером * 110 * 9 # вам прийшло повідомлення про недоступність даної послуги, вимкніть телефон на п'ять або більше хвилин, включіть знову і повторіть спробу.