Як відключити підсвічування камери.

Світлодіодні підсвічування в камерах для комп'ютерів деколи не мають автоматичного регулювання освітлення і залишаються в робочому стані і після припинення роботи з камерою і комп'ютером. Знання налаштувань підсвічування або її відключення дозволить нормальному спілкуванню через веб-камеру і виключить освітлення кімнати після відключення відео-пристрої.
Вам знадобиться
  • драйвера до пристрою, веб-камера, комп'ютер (ноутбук).
Інструкція
1
Встановіть драйвера на веб-камеру. Підключіть пристрій.
2
Поведіть експеримент - попрацюйте з камерою при штучному затемненні. Якщо діоди продовжують працювати і при яскравому освітленні, значить підсвічування не відключається самостійно, не виконані автоматичні настройки.
3
У комп'ютері зайдіть: «Пуск» -> «Усі програми» -> Usb pc camera -> (назва камери ). У панелі завдань правою кнопкою миші тисніть на значок камери. Якщо його немає, то запускаєте звідси: С: windowsCamera.exe.
4
Знаходьте Оpen property page у вікні внизу праворуч шукайте «ED mode. Для того щоб відключити підсвітку зовсім, ставите прапорець у пункті Off.
5
Якщо вам все-таки необхідні автоматичні настройки підсвічування для роботи при затемненні, встановіть прапорець у віконці auto. У такому положенні підсвічування камери буде включатися лише в сутінках.
Зверніть увагу
Деякі драйвера не встановлюються на певну операційну систему (наприклад, Win7). Проконсультуйтеся перед придбанням пристрою на предмет сумісності з вашою ОС, іншим програмним забезпеченням.
Корисна порада
Якщо драйвера не встановлюються належним чином, перевірте інсталяційний диск. Можете також завантажити драйвера до пристрою з офіційного сайту виробника вашої веб-камери. Також подібні драйвера пропонуються безкоштовно на інтернет-ресурсах, що поширюють софт. Підказка з розділу «народна мудрість»: картонний лист з вирізаною діркою для відеоглазка камери також ховає яскравих світло діодів від вашого зору.