Як обставити однокімнатну квартиру.

До однокімнатній квартирі можна ставитися по-різному. У будь-якому випадку, краще мати її, ніж не мати взагалі власного житла. Якщо вам необхідно обставити однокімнатну квартиру, то робити це потрібно з ефективним використанням кожного сантиметра простору.
Інструкція
1
Останнім часом дуже популярно рішення перетворити квартиру в студію. В цьому випадку перегородка між кімнатою і кухні зноситься. Відповідно, збільшується простір за рахунок товщини перегородки. До того ж при такому плануванні, на кухні можна влаштувати барну стійку, про яку багато хто мріє. Але квартира-студія доречна тільки для людини, яка живе одна або для молодої пари, у якої ще немає дітей. Крім того, знесення перегородки між кімнатою і кухні необхідно погоджувати з БТІ, надаючи їм проект і не факт, що цей проект схвалять. Якщо ж ви не збираєтеся нічого оформляти, то майте на увазі, що якщо про самовільної переплануванні дізнаються відповідні органи, то штрафу вам не уникнути. А якщо і перегородку зносити не можна було, то вас змусять її відновити.
2
Ще одна можливість розширити свій життєвий простір - перетворити лоджію або балкон в додаткові житлові метри. Для цього вам потрібно спочатку поміняти віконний блок, утеплити стіни, провести на підлогу лоджії тепла підлога, встановити радіатор. На лоджію можна винести холодильник, встановити вбудовані шафи, а можна перетворити її в затишний кабінет або навіть спаленку.
3
В однокімнатній квартирі потрібно мати багатофункціональну меблі та вбудовані шафи. Вбудована меблі дозволяє використовувати весь простір від підлоги до стелі, її можна встановити в будь-якому, самому незручному місці: в нішах, в місцях проходження інженерних комунікацій, паралельно приховавши їх, там, де проходять балки і так далі. Шафи-купе «з'їдаючи» невелику частину простору, вміщають в себе незрівнянно більше речей, ніж корпусні меблі. Про неї взагалі забудьте.
4
На кухні також встановіть вбудовану техніку і шафи. Варильну поверхню вибирайте не 4-х конфорочний, а 2-х. Замість духової шафи, купите хлібопічку. Вона займе менше місця, а функцій у сучасних грубок маса. Починаючи від замісу тіста, закінчуючи варінням варення.
5
У ванній кімнаті, яка напевно суміщена з туалетом, також можна ефективно використовувати простір. Наприклад, замість громіздкої ванни можна встановити душову кабіну. Так ви можете заощадити квадратний метр, що для ванної чимало. На це місце поставте пральну машину. Її теж вибирайте, виходячи з глибини барабана. Є багато машинок, у яких мала глибина барабана не позначається на якості прання. Якщо ви все-таки не хочете душову кабіну, то машинку поставте на місце раковини, а її встановіть над машинкою. Є спеціальні моделі раковин, призначені саме для цього.
6
Що стосується спального місця, то вибирайте меблі-трансформер. Це диван-ліжко, крісло-ліжко, складовані й складні стільці. Для оформлення дитячого куточка зараз є готові комплекти, в яких ліжко дитини знаходиться на 2 поверсі, а на першому його шафа, робочий стіл, полички.