Як порахувати кількість символів у тексті. Як порахувати в тексті символів без пробілів.

У журналістиці, як в копірайтингу, так і в рерайтинг, часто потрібні тексти певного обсягу, вимірюваного в кількості символів . Якщо ви працюєте з текстами і регулярно отримуєте замовлення на нові статті, вам напевно буде корисно дізнатися про декілька простих способи, що дозволяють дуже швидко порахувати кількість символів в тексті , як з пробілами, так і без них.
Інструкція
1
Найпростіше порахувати кількість символів у програмі Microsoft Word, яку більшість авторів використовують для створення своїх текстів. Відкрийте в головному меню розділ «Сервіс», а потім виберіть опцію «Статистика».
2
Якщо ви користуєтеся останньою версією MS Office 2007, виберіть у верхньому меню вкладку «Рецензування», після чого натисніть кнопку «Статистика». Відкриється віконце, в якому ви побачите кількість сторінок, слів і знаків з пробілами та без пробілів, абзаців і рядків в документі або у виділеному фрагменті.
3
Word дає вам мінімальну інформацію про вміст тексту, тому якщо ви хочете отримати більш різноманітні результати і провести більш глибокий аналіз, скористайтеся спеціальними онлайн-сервісамі.Одін з найбільш функціональних сервісів - це семантичний аналіз тексту на сайті Адвего. У порожнє вікно сервісу вставте скопійований з текстового редактора уривок, а потім натисніть кнопку «Перевірити».
4
Дочекайтесь появи результатів і ознайомтеся з ними. Сервіс надасть вам вичерпну інформацію про ваш текст - ви побачите кількість символів з пробілами, кількість символів без пробілів, кількість спільних слів, окремо - унікальних слів і значимих слів, що важливо при пошукової оптимізації сайту, де буде використаний ваш текст.
5
Також за допомогою семантичного аналізу на Адвего ви зможете дізнатися, який відсоток «води» у вашому тексті, чи є в ньому граматичні помилки, чи не страждає стаття від надмірної кількості академічних термінів і крім того, ви можете перевірити текст на унікальність і визначити, які слова зустрічаються у тексті найбільш часто.
6
Для підрахунку символів і слів можна скористатися сервісом компанії Site-Projects - у разі якщо ви скористаєтеся даним сайтом, ви зможете розподілити часто зустрічаються в тексті слова і символи за алфавітом.
7
Ще один зручний сервіс - «Знакосчіталка». Він працює швидко і безперебійно, і за допомогою цього сервісу ви легко з'ясуєте всі подробиці про свій документі, а також зможете налаштувати ігнорування кодів PHP і HTML при розрахунку.
Дотримуватися певні вимоги до кількості символів в тексті буває необхідно письменникам в самому широкому сенсі цього слова. На щастя, в еру персональних комп'ютерів перераховувати знаки не доводиться «вручну».
Інструкція
1
Скористайтеся функціями підрахунку символів, наявними в більшості текстових редакторів. Наприклад, можна використовувати для цієї мети Microsoft Word 2007. Після відкриття документа з текстом, знаки якого потрібно перерахувати, в лівому нижньому кутку вікна Word відобразить кількість слів. Щоб дізнатися кількість символів клацніть лівою кнопкою мишки це число в рядку стану. В результаті відкриється невелике віконце з досить докладної статистичною інформацією, в яку включено і кількість знаків. Це ж дію можна здійснити з використанням меню редактора - в розділі «Рецензування» є група команд «Правопис», в яку поміщена піктограма «Статистика». У попередніх версіях Word пункт «Статистика» потрібно шукати в розділі «Сервіс» меню текстового редактора.Кроме загальної кількості знаків у вікні статистики вказано і число знаків за винятком пробілів, а також інформація про кількість сторінок, абзаців і рядків у тексті .
2
Виділіть частину тексту і відкрийте вікно статистики способом, описаним вище, якщо потрібно дізнатися кількість знаків не в усьому тексті , а тільки в певної його частини.
3
Знайдіть в інтернеті сервіс, що пропонує послугу підрахунку кількості символів, якщо у вас немає можливості використовувати текстовий редактор з функціями збору статистики. Ці сервіси безкоштовні, а сама процедура нескладна і здійснюється безпосередньо в браузері. Наприклад, на сторінці http://8nog.com/counter/index.php вставте текст в поле з написом «Вставляти текст потрібно тут» і натисніть кнопку «Порахувати». Текст буде відправлений на сервер, скрипти справлять розрахунки і повернуть в браузер сторінку, в правій колонці якої з'явиться інформація про кількість знаків з пробілами і без, а також про кількість слів, пропозицій і ком.