Як очистити кеш Internet Explorer 8.

При роботі в інтернеті кеш інтернет-браузера невідворотно переповнюється непотрібною інформацією, збереженою в процесі відвідування веб-сайтів, і ця інформація рано чи пізно вимагає видалення, так як вона займає чимало місця на жорсткому диску і іноді заважає коректній роботі браузера.
Інструкція
1
Видалити тимчасові інтернет-файли з кешу, який зберігається в окремій папці на жорсткому диску, дуже просто - це можна зробити, не виходячи з браузера Internet Explorer 8. Отже, якщо ваш кеш збільшився до межі і займає надто багато місця на жорсткому диску, очистіть його. Для цього відкрийте браузер Internet Explorer 8 і в розділі головного меню виберіть опцію «Сервіс».
2
У списку, виберіть опцію «Властивості оглядача». Відкриється вікно налаштувань з декількома вкладками. Залишіться на вкладці «Загальні» і в розділі «Історія перегляду» натисніть кнопку «Видалити ...».
3
Натисніть ОК. Відкриється окреме вікно «Видалення історії огляду». Ви побачите кілька пунктів, які можна відзначити галочками - виберіть, що саме ви хочете видалити, а що необхідно зберегти: дані обраних веб-вузлів, тимчасові файли інтернету - копії веб-сторінок, медіфайли, зображення, що зберігаються в кеші; файли Cookies, завдяки яким вам не доводиться багаторазово вводити логіни і паролі на улюблених сайтах, на яких ви зареєстровані; журнал, дані веб-форм, паролі, дані фільтрації та інше.
4
Якщо ви хочете просто очистити кеш і звільнити місце на жорсткому диску, ви можете поставити галочку тільки на пункті «Тимчасові файли інтернету», а інші пункти залишити недоторканими.
5
Натисніть на кнопку «Видалити» у вікні «Видалення історії огляду», щоб остаточно позбутися файлів кеша. Натисніть ОК, щоб повернутися до попереднього вікна. Файли видалені.