Як переробити велосипед. переробка кріплення керма велосипеда.

Застарілі велосипеди в наш час не можуть конкурувати зі своїми сучасними аналогами, що відрізняються більшою функціональністю, невеликою вагою, зручністю і численними швидкостями. Проте якщо у вас є старий велосипед, ви можете спробувати модернізувати його, доповнивши сучасними деталями. Переробити старий велосипед в сучасний швидкісний не так складно, і це відніме у вас менше фінансів, ніж покупка нового велосипеда.
Інструкція
1
Починайте переробку із заднього колеса. Виберіть нову втулку, яка підходить для спортивних велосипедів з тією ж кількістю спиць, що і ваш велосипед, і поставте її на місце старої втулки. Якщо обід колеса в поганому стані, замініть його, а якщо стан пристойне - обід можна залишити.
2
Придбайте окремо сучасний шестерик для колеса і ексцентрик, щоб мати можливість швидко знімати колесо з рами, а потім так само швидко кріпити його назад. Всі сучасні велосипеди обладнані ексцентриком, тому це придбання буде для вас дуже зручним.
3
Збирайте колесо уважно, стежачи за послідовністю рухів і дотримуючи всі параметри, або доручіть цю роботу веломеханікі.
4
Допрацювавши заднє колесо, займіться установкою перемикача швидкостей. Придбайте перемикач, який поєднується з шестериком і кріпиться на рамі велосипеда за вісь, затискаючи за допомогою ексцентрика.
5
Інструмент ручного управління швидкостями закріпіть на кермі близько правого гальма, встановивши в правильному порядку всі троси.
6
Обов'язково змолотіть гальмівну систему велосипеда. Купуйте кліщовий гальмо і змонтуйте його на задньому колесі, щоб мати не тільки переднє гальмо, але і задній. Встановіть на кермо гальмівну ручку, простягніть троси і сорочки до гальмівної колодці. Для установки гальма просвердлите в майданчику для кріплення багажника невеликий отвір, в яке проходить вісь кріплення гальма.
7
Для установки додаткових комплектуючих на кермо, зніміть з керма гумові насадки-ручки - для цього акуратно вставте між гумою і металом тонку викрутку і залийте в отриманий отвір воду.
8
Гумова насадка легко зніметься. Для того щоб надіти її на місце, знову змочіть гуму зсередини водою. Пір'я рами роздайте на потрібну ширину, наступивши на ліве перо і розсуваючи при цьому праве перо. Зігніть пір'я з допомогою газового ключа, домагаючись перпендикулярності пір'я осі колеса.
9
Тросики гальмівної і швидкісний системи зміцните на рамі за допомогою простих металевих хомутів. При необхідності замініть педалі, а також обов'язково встановіть на велосипед нову ланцюг і зірку.