Як відігріти бачок омивача.

Як тільки настають перші заморозки, для багатьох забудькуватих автолюбителів стає актуальною проблема розморожування води в бачку скло омивача . Що робити в такій ситуації знає далеко не кожен власник авто.
Інструкція
1
Відвезіть автомобіль в тепле приміщення. Підземні стоянки торгових комплексів, опалювальний гараж або автомийка підійдуть якнайкраще. Вода відтане через 20-30 хвилин. Після того як вода повністю розморозиться, розбавте її спеціальною незамерзаючої рідиною, призначеної для зимового використання в бачках склоомивача. Якщо мороз дуже міцний, то найкраще буде повністю злити воду і замість неї влити нерозбавлену незамерзаючу рідина.
2
Можна запропонувати більш бюджетний варіант. Залийте в бачок склоомивача найдешевшу горілку або медичний спирт. Вартість горілки в порівнянні з незамерзаючої рідиною відрізняється в рази, а ефект один і той же. Розбавте воду в бачку омивача двома пляшками горілки. Цього вистачить для того, щоб вода не замерзла. Якщо обіцяють сильне похолодання, залийте ще одну пляшку горілки. Хочу застерегти читачів. Якщо вас зупинить інспектор ДАІ і почне до вас принюхуватися, необхідно відразу ж пояснити йому, що замість незамерзайкі ви заливаєте в бачок склоомивача горілку. Інакше ви ризикуєте втратити багато часу, проходячи експертизу на алкогольне сп'яніння.
3
Як альтернативний варіант можна запропонувати залити окріп з чайника прямо в горловину бачка склоомивача. Окріп добре допомагає, коли мороз не надто сильний. Але навіть при заморозках кипляча вода розтопить лід і прискорить процес відтавання всього бачка. Можливо, одним чайником не обійдеться. Тому краще заздалегідь приготувати каністру, залити в неї літрів п'ять окропу і тільки потім йти до автомобіля.
4
Пам'ятайте, що вода сама відтає від нагрітого двигуна через якийсь час, який буде залежати від температури навколишнього повітря. Якщо ви, приміром, знаєте, що будете стояти в пробці, коли лобове скло не дуже сильно брудниться, то можна не розморожувати бачок склоомивача, а просто вичекати, поки він сам відтане.