Як зшити чоловіче пальто. чоловіче пальто зшити просто.

Зшити чоловіче пальто не так-то вже й просто. Якщо ви підійдете до справи з усією відповідальністю, не станете нікуди не поспішати і будете впевнені в своїх силах, у вас все вийде. А нагородою за праці стане шикарний подарунок для коханої людини.
Вам знадобиться
  • - сантиметр
  • - папір
  • - олівець
  • - ножиці
  • - підходяща тканина
  • - швейна машинка
  • - нитки
  • - булавки
  • - гудзики
Інструкція
1
Виготовлення чоловічого пальто не так вже й сильно відрізняється від пошиття будь-якого іншого виробу, потрібно просто вірити в себе і в свої сили.
2
Перший етап виготовлення може виявитися найскладнішим - вибір моделі майбутнього виробу і виготовлення підходящої викрійки. Якщо ви поки не можете похвалитися наявністю необхідного досвіду в цій галузі, не варто винаходити колесо, скористайтеся вже готовими кресленнями, які можна знайти в численних журналах крою та шиття, або пошукайте рукодільні форуми в інтернеті, там ви, напевно, зможете підібрати для себе що -то підходяще.
3
Зніміть з чоловіка всі необхідні мірки. Для пошиття пальто зазвичай потрібно ширина плеча, довжина рукава, довжина спинки, ширина грудей, обхват талії, обхват стегон і розмір ворота.
4
Зняті виміри найкраще записати в окремий зошит, вони згодяться вам і надалі для пошиття інших предметів гардероба для цього чоловіка.
5
Перенесіть наявну у вас викрійку на великий аркуш паперу з урахуванням всіх одержані параметрів. Якщо вам доведеться перемальовувати невеликий зразок, збільшуючи його до натуральних розмірів, зручніше за все робити це, розбивши папір на квадрати.
6
Кожна окрема модель може складатися з різних деталей крою. Основними у будь-який з них будуть: одна спинка, дві передніх половини, поличка для гудзиків, комір, стійка ворота.
7
Не забудьте, що майже всі ці деталі вам потрібно буде викроїти ще раз, але тільки вже не з основного матюкала, а з тканини для підкладали.
8
При перенесенні викрійки на тканину врахуйте необхідні припуски на шви.
9
З'єднайте всі деталі між собою пріхваточним швом, зробіть першу велику примірку. Подколіте булавками місця, що потребують коректування.
10
Коли річ буде максимально підігнана по фігурі, можна буде приступати до шиття на швейній машині.
11
Точно також зшийте і подклад, який потрібно буде потім у вже готовий виріб вшити вручну.
12
Пришийте до ґудзики та можливі аксесуари. Пальто готово.
Корисна порада
Якщо це ваш перший досвід в пошитті верхнього одягу, виберіть краще відносно широку і довгу модель, так вам буде легше уникнути помилок у виготовленні, а якщо ви і допустите якусь одну незначну, вона буде не так помітна, як на строгому класичному зразку.