Як мити скло.

Існує величезна кількість способів миття і очищення стекол від забруднень. Це не тільки засоби побутової хімії, а й народні. У цій статті ми якраз і розповімо про те, як краще мити і чистити скла.
Інструкція
1
Перший спосіб є ще й дуже простим. Достатньо купити і застосувати готові хімічні засоби ніби «Секунди» або «Ніхтінола». Ці препарати включають в свій склад аміак, антистатик і етиловий спирт. Розпорошите засіб по поверхні скла і видаліть губкою або сухою м'якою ганчіркою через 15-20 хвилин.
2
Якщо таких коштів немає під рукою, можете скористатися простою водою. Брати краще воду теплу, а не гарячу. Перед миттям скла приготуйте відразу дві ємності з водою. Одна з них буде для миття, друга - для ополіскування. І ще запасіться другий сухою ганчіркою для витирання води зі скла. В крайньому випадку, для стирання зі скла води можна використовувати пом'яті газети. Витирайте скла насухо, щоб не було розлучень.
3
Якщо в воду додавати поварену сіль, вона охоронить від обмерзання взимку ваше віконне скло, і додасть йому додатковий блиск. Додавши в ємність з водою по 1 частини нашатирю на кожні 10 частин води, ви зможете без праці змивати зі стекол жирні плями.
4
помутнілого скло миється теплим оцтовим розчином (на 1 л води береться 2-3 столових ложки оцту). А при сильних забрудненнях поверхні скла допоможе розчин хлорного вапна (на 1 л води візьміть 50 г вапна).
5
А ось досить старовинне засіб для миття і чищення стекол: на 2-3 столових ложки товченої крейди або зубного порожка візьміть 1 склянку води. Змішайте їх в однорідну кашку. Змочіть цією кашкою ганчірку і протріть скло. Дочекавшись висихання скла, протріть його сухою і м'якою ганчіркою або шматком м'ятою газети, поки порошок повністю не віддалиться.
6
Для того щоб ваше скло якомога довше залишалося чистим, протріть його після миття ганчіркою, змоченою в розчині з 100 г гліцерину, 50 г води і декількох крапельок нашатирного спирту. Після обробки скла, дайте йому просохнути. Але не періть розчин самі.
7
Якщо ви хочете очистити від льоду замерзле скло, розчиніть жменю солі в півлітра води, цим розчином змочіть ганчірку або губку і проведіть їй по крижаній кірці. Витріть насухо скло за допомогою ганчірки коли лід зникне.