Як повернути панель задач. Як повернути рядок пуск на робочому столі.

У лівій частині панелі задач ОС Windows розміщується кнопка доступу до головного меню системи («Пуск») і панель швидкого запуску, а в правій - область повідомлень ( «трей») і годинник. Межу ними можна побачити відкриті в даний момент вікна програм і додані власником додаткові панелі. Кожен працюючий в системі обов'язково використовує хоч щось поміж всього цього багатства. А оскільки смаки у всіх різні, то виробник передбачив можливість змінювати зовнішній вигляд панелі завдань, її положення на екрані і розміри.
Інструкція
1
Клацніть вільний простір на панелі завдань правою кнопкою миші. Переконайтеся, що навпроти пункту «Закріпити панель завдань» у випадаючому контекстному меню не виставлена відмітка. Якщо вона там є - клацніть цей пункт. Так ви розблоковуєте панель і зробите можливим її переміщення.
2
Клацніть знову вільний простір цієї панелі мишкою, але на цей раз використовуйте ліву кнопку. Не відпускаючи кнопки, перетягуйте панель до потрібного краю екрану. Самого переміщення ви не побачите, поки курсор не опиниться достатньо близько до краю, а потім панель разом з усім на ній розміщеним «стрибне» на нове місце. Після цього відпустіть ліву кнопку мишки.
3
Відрегулюйте ширину панелі відповідно до її нової орієнтацією - поміщені на вертикальну смугу елементи виглядають інакше, ніж на смузі горизонтальною. Наприклад, написи на вузьких і високих кнопках програм читати не так зручно, як на витягнутих по горизонталі, але зате їх поміщається більше. Щоб змінити ширину панелі завдань, наведіть курсор мишки на її кордон і, коли значок курсору з стрілки-покажчика стане двобічної стрілкою, натисніть ліву кнопку. Не відпускаючи кнопки, перемістіть кордон до потрібної ширини панелі.
4
Використовуйте опцію автоматичного приховування панелі завдань, якщо після налаштування ширини її розміри вийшли надто великими. Якщо задіяти цей механізм, то панель буде з'являтися тільки тоді, коли ви підведете курсор до краю екрану, а весь інший час вона буде невидима. Щоб включити цей механізм клацніть ще раз вільний простір панелі правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Властивості». У віконці поставте відмітку в полі «Автоматично приховувати панель завдань» та натисніть кнопку «OK».
5
Закріпіть нове положення панелі після того, як всі налаштування його зовнішнього вигляду будуть зроблені - клацанням правок кнопки миші по панелі відкрийте контекстне меню і виберіть у ньому пункт «Закріпити панель завдань».