Як відміряти 100 грам цукру.

Практично кожна жінка, відкриваючи кулінарну книгу або збірник рецептів, стикалася з тим, що часто кількість необхідних продуктів визначається грамами. Особливо це стосується цукру. І якщо ми починаємо відміряти кількість потрібного компонента «на око», приблизно, то страва може не вийти. Зайве вміст цукру зробить ваше кулінарний витвір солодким і нудотним, а недостатня кількість - прісним і несмачним. Існує кілька способів відміряти потрібну кількість цукру на кухні.
Вам знадобиться
  • Ваги, мірний або звичайний стакани, чайна та столова ложки.
Інструкція
1
Найлегший і зручний спосіб - скористатися кулінарними вагами для отримання необхідної кількості цукру. Звичайно, такі ваги теж можуть давати похибку, особливо якщо ви зважуєте така невелика кількість цукру як сто грам, але вірогідність цього невелика.
2
Якщо немає ваг, то скористайтеся спеціальним мірним стаканом. Його можна купити в будь-якому господарському магазині. Як правило, на зовнішню сторону такого склянки нанесені відсічення, що визначають потрібний вам обсяг цукру. Наповнюючи стакан, ви завжди зможете бачити, не взяли ви менше або більше потрібної кількості.
3
Якщо у вас немає ні ваг, ні склянки, скористайтеся такими підручними засобами, як їдальня і чайна ложки або звичайним склянкою для води. Якщо говорити про обсяг помещающегося в ложку цукру, то потрібно завжди мати на увазі, що ложка повинна бути повною, з невеликою гіркою. Так, щоб відміряти сто грам столовою ложкою, потрібно зачерпнути цукор чотири рази, адже в звичайну велику столову ложку поміщається близько двадцяти п'яти грам. А от якщо столова ложка менше стандартного розміру, то опускати її в цукорницю доведеться сім разів, адже в таку ложку поміститься лише п'ятнадцять грам цукру. Чайна ложка вміщає в себе близько семи грам сипучих продуктів, тому для отримання ста грам цукру потрібно взяти чотирнадцять з половиною ложок. Якщо наповнити цукром звичайний стакан до самого краю, ви отримаєте приблизно двісті п'ятдесят грам. Наповнений менш ніж наполовину стакан якраз вмістить у себе саме цей обсяг цукру.
Корисна порада
Відмірюючи потрібну кількість цукру за допомогою підручних засобів, стежте, щоб ступінь наповнення кожного з них була однакова. Тоді ви отримаєте більш точну вагу продукту і ваше блюдо обов'язково буде смачним.