Як готувати вафельні трубочки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Як приємно зібратися з рідними і близькими за одним столом, обговорити те, що турбує, розповісти кумедні історії, приключилися за день. А якщо такі «посиденьки» супроводжуються ще й смачними стравами, приготованими з теплом і любов'ю, приємні відчуття від застілля і спілкування подвоюються або потроюються. До одних з таких страв можна віднести вафельні трубочки . Приготувати їх зовсім не складно, потрібно лише 15-20 хвилин вашого часу.
Вам знадобиться
  • масло вершкове (150 г);
  • цукор (150 г);
  • яйця (4 шт);
  • крохмаль картопляний (50 г);
  • борошно (150 г);
  • вода або молоко (1/2 склянки) .
Інструкція
1
Ще з радянських часів вафлі є нашим улюбленим кондитерським виробом. А в деяких країнах існують навіть так звані «вафельні дні». Наприклад, у Швейцарії такий день відзначають 25 березня. У ці дні у всіх магазинах продається солодка випічка, розкуповуються книги та журнали з рецептами вафель, а найбажанішим подарунком у цей день стає вафельница. Традиційно вафлі повинні бути тонкими і хрусткими, тому рецептами їх приготування, точніше рецептом тесту необхідно приділити особливу увагу.
2
Відокремте білки від жовтків. Поставте ємність з білками в холодильник, тому охолоджені білки краще збиваються. Змішайте просіяне борошно з крохмалем. Збийте розм'якшене вершкове масло з цукром. Потім, продовжуючи збивати, додайте по одному яєчні жовтки. В отриману масу введіть суміш борошна і крохмалю, воду або молоко. Збийте білки в міцну піну і додайте в тісто, акуратно перемішуючи. Тісто має вийти трохи рідким. Випікайте вафельні трубочки відразу ж як приготували тісто.
3
Перед випічкою вафель необхідно підготувати електровафельніцу: ретельно очистити обидві напівформи і включити її на 10-15 хвилин для прогріву. Потім слід змастити напівформи рослинним маслом (для першої вафлі) і викласти тісто на нижню напівформи вафельниці. Зазвичай на одну вафлю потрібно дві ложки тесту. Після того як ви виклали тісто в вафельницю, її необхідно щільно закрити. Вафлі печуться приблизно 1-2 хвилини і повинні мати світло-коричневу, золотисте забарвлення.
Зверніть увагу
Випечені вафлі не можна складати в стопу, інакше вони стануть м'якими.