Як змащувати перфоратор. мастила для редуктора перфоратора.

Мастило відіграє велику роль у функціонуванні перфоратора . Тут необхідно враховувати ряд факторів і брати до уваги безліч параметрів пристрою і самого масла. Для різних частин перфоратора використовується різні типи мастила, які потрібно вміти правильно підібрати.
Вам знадобиться
  • - мастило від виробника або Литол
Інструкція
1
У більшості моделей перфораторів використовуються мастила від виробника. Універсальним мастилом для будь-якого пристрою можна назвати «Литол», яка володіє невеликою вартістю і доступна в будь-якому магазині електротоварів. Однак, якщо є можливість, то краще придбати фірмову змазку, але на це піде більше денег.Фірменная мастило відрізняється водостійкістю і перешкоджає проникненню вологи до металевих поверхонь, а це не дає виявитися корозії. «Литол» у порівнянні з маслами відомих виробників працює недовго. Його необхідно намазувати в більшій кількості, ніж фірмові масла, що також позначається на роботі устройства.Шіроко використовується мастило MC-1000, яка здатна збільшити термін служби вузлів тертя пристрою. Для редуктора найкраще підійде мастило Bosch, але вона є досить дорогою. Гарною заміною може служити масло Мetabo.
2
Більшість сучасних перфораторів мають відповідний відсік для заливки мастила. Відкрийте інструкцію по застосуванню пристрою і знайдіть відповідний пункт, в якому дана схема розбирання. Знайдіть лоток для змащення відповідно до документації.
3
Залийте необхідну кількість масла відповідно до інструкції. Таким же чином закрийте лоток перфоратора. Можете приступати до роботи.
4
При необхідності змастіть хвостовик бура, для якого підійде «Литол» або «Солідол». Якщо патрон пристрої відкритий, то також змастіть сальник, попередньо розібравши його. Він захищає пристрій від потрапляння бруду та пилу.
5
Проводьте мастило редуктора тільки в тому випадку, якщо гарантія вже скінчилася. У деяких випадках потрібно розкрити інструмент, що найкраще зробити в майстерні. У домашніх умовах така процедура може закінчитися поломкою інструменту.
Зверніть увагу
Різні фірми мають різні особливості, тому перед використанням перфоратора обов'язково прочитайте інструкцію з використання прібора.Іспользуйте альтернативні мастила з обережністю. Особливо токсичні склади здатні викликати ефект «прикипання» металевих деталей, в результаті якого може відбуватися «зависання» бойка.
Корисна порада
Змащення, нанесеної виробником при виробництві пристрої, вистачає приблизно на рік (при помірній експлуатації).