Як оплатити покупки інтернет-картою.

Інтернет-карта - це віртуальний банківський рахунок, спеціально призначений для оплати товарів в інтернеті. Цей стандарт спеціально розроблений для того, щоб здійснювати покупки в інтернеті було безпечно. Ви можете таким способом розплачуватися грошима з пластикової карти або ж завести віртуальний рахунок, за допомогою якого можна розпорядитися електронними грошима.
Вам знадобиться
  • Пластикова карта або електронні гроші
  • Телефон
  • Комп'ютер з виходом в інтернет
Інструкція
1
Насамперед вам необхідно обзавестися віртуальної картою . Для цього вам буде потрібно або електронний рахунок в платіжній системі, що надає подібну послугу (наприклад, це можна зробити в системі Яндекс.Деньги), або пластикова карта, з якою можна оплачувати покупки в інтернеті, в цьому випадку будуть витрачатися кошти з вашого рахунку. Також сьогодні створювати віртуальні картки дозволяють такі сервіси, як QIWI або Зв'язковий банк, в цьому випадку гроші ви зараховуєте готівкою.
2
Для створення віртуального рахунку ви можете скористатися інтернет-банком. У меню управління рахунками є опція «Створити віртуальну карту». Вона може називатися інакше, але загальний сенс саме такий. Процедура проводиться в режимі онлайн. Для авторизації вам може знадобитися мобільний номер, до якого прив'язаний основний рахунок.
3
У процесі створення карти вам потрібно буде вказати час її дії і ліміт доступних коштів. Це означає, що ви обмежуєте кількість грошей, які можуть бути списані з вашого рахунку під час інтернет-покупки. Якщо зловмисники й прихоплять реквізити віртуальної карти, вашими грошима скористатися вони не зможуть. У процесі створення карти вам потрібно буде вказати час дії віртуального рахунку та ліміт доступних для нього засобів. Це означає, що ви обмежуєте кількість грошей, які можуть бути списані з вашого рахунку під час інтернет-покупки. Якщо зловмисники й прихоплять реквізити віртуальної карти, вашими грошима скористатися вони не зможуть.
4
Деякі банки надають можливість отримати віртуальні реквізити без процедури створення віртуальних карток. Власнику рахунку видається кілька одноразових кодів, що дозволяють оплачувати покупки в інтернеті. Всі вони призначені для одноразового використання, повторно застосувати їх не вдасться.
5
Віртуальна карта для Яндекс.Денег створюється в кабінеті управління інтернет-гаманцем. Система стягує невелику комісію за користування такою послугою.
6
Коли віртуальний рахунок створений, то для оплати покупки вам будуть потрібні його реквізити. Як правило, банки та електронні платіжні системи вказують перші або останні кілька цифр рахунки в кабінеті управління на сайті, а решта цифри з номера рахунку і CVC2-код приходять на телефон у вигляді смс. Це робиться з міркувань безпеки.
7
Якщо віртуальна карта призначена для одноразового платежу, то після його вчинення ви можете самостійно закрити її в кабінеті управління своїми рахунками.
Корисна порада
Ліміт, який ви встановлюєте на карту, визначає не тільки кількість грошей, яку можна зняти з неї за один раз, але також і весь обсяг коштів, доступних для цього рахунку. Так, якщо ви створили карту терміном дії один місяць і лімітом 10000р, то якщо ви відразу оплатіть з її допомогою покупку в 10000р, більше їй скористатися не вдасться, незважаючи на те, що вона повинна «працювати» ще місяць.
Все більше людей користуються для розрахунків пластиковими банківськими картами. Це зручно - потрібна сума завжди доступна, а також відкриває нові можливості, наприклад, покупки через інтернет. І один з банків, найбільш активно випускають ці карти - це Ощадбанк. Але перш ніж відкрити собі рахунок з картою і почати нею користуватися, необхідно розібратися, яким чином можна оплачувати різні покупки за допомогою такої карти.
Вам знадобиться
  • - карта Ощадбанку;
  • - пін-код картки.
Інструкція
1
Якщо у вас ще немає картки Ощадбанку, замовте її. Її можна виготовити до у? Е існуючого рахунку в банку. Для цього прийдіть до відділення банку особисто і напишіть заяву на випуск картки. Вберу тип карти. Амий недорогий в плані обслуговування варіант - це карта Visa Electron, але у цієї карти обмежені можливості - вона приймається не зовсім магазинах, особливо за кордоном. Visa Classic або Master Card обійдуться дещо дорожче, але зате ці карти надають більше можливостей, наприклад, оплату покупок по інтернету.
2
Запам'ятайте пін-код своєї картки. Він складається з чотирьох цифр і вказується на папері в спеціальному конверті, який вам видають при підписанні договору на обслуговування картки. В крайньому випадку цей код можна для себе записати, але зберігати його потрібно без будь-яких позначок окремо від картки.
3
Перед покупкою уточніть свій баланс на рахунку. Це можна зробити через банкомат Ощадбанку. Вставте картку в банкомат, введіть пін-код, потім в меню оберіть пункт «Перевірка балансу». Натисніть на кнопку, відповідну цьому пункту. Банкомат поверне вам карту і роздрукує квитанцію з кількістю грошей на рахунку.
4
Прийдіть з магазин. На касі попередьте продавця, що хочете оплатити покупку картою . Ваші подальші дії залежать від типу платіжного терміналу, встановленого в торговій точці. В одному випадку ви передаєте карту продавцеві, він проводить їй по картридеру, потім роздруковує два чека. Ви підписуєте ці чеки, як і продавець. Один з них залишається у вас, другий зберігається магазіном.В іншому випадку продавець подає вам портативний термінал оплати. Ви вставляєте в нього карту, вводите пін-код. Система роздруковує два чеки, які не потрібно підписувати. Один знову ж залишається вам.
5
Якщо ви оплачуєте покупки через інтернет, на спеціальній сторінці оплати, яка з'являється після вибору товару, введіть прізвище та ім'я власника карти латиницею, так, як зазначено на самій карті, номер картки без пробілів, термін її дії, а також секретний код CV2, що знаходиться на задній стороні картки і складається з трьох цифр. Далі натисніть на кнопку «Підтвердити платіж».