Як перевести в Ньютони. Як перевести кгс.

У 1960 році вступила в дію міжнародна система одиниць (СІ), в яку в якості одиниці вимірювання сили був включений Ньютон. Це «похідна одиниця», тобто її можна виразити через інші одиниці СІ. Згідно з другим законом Ньютона сила дорівнює добутку маси тіла на його прискорення. Маса в системі СІ вимірюється в кілограмах, а прискорення в метрах і секундах, тому 1 Ньютон визначений як добуток 1 кілограма на 1 метр, розділене на секунду в квадраті.
Інструкція
1
Застосовуйте коефіцієнт 0,10197162 для перекладу в Ньютони величин, виміряних в одиницях з назвою «кілограм-сила» (позначається як кгс або кГ). Такі одиниці часто використовуються при розрахунках в будівництві, так як прописані в нормативних документах СНиП («Будівельні норми і правила»). Ця одиниця враховує стандартну силу тяжіння Землі і одну кілограм-силу можна представити як силу, з якою вантаж в один кілограм тисне на ваги десь на рівні моря в районі екватора нашої планети. Для перекладу відомої кількості кгс в Ньютони його треба розділити на наведений вище коефіцієнт. Наприклад, 100 кгс = 100/0,10197162 = 980,66501 Н.
2
Використовуйте свої математичні здібності і треновану пам'ять для розрахунків в розумі з переведення в Ньютони величин, виміряних в кгс. Якщо ж з цим виникнуть які-небудь проблеми, то застосовуйте калькулятор - наприклад, той, що корпорація Microsoft дбайливо вставляє в кожен дистрибутив операційної системи Windows. Щоб його відкрити, треба заглибитися в головне меню ОС на три рівні. Спочатку клацніть кнопку «Пуск», щоб побачити пункти першого рівня, потім розкрийте розділ «Програми» для доступу до другого, а потім перейдіть до підрозділу «Стандартні» до рядків третього рівня меню. Клацніть ту з них, в якій написано «Калькулятор».
3
Виділіть і скопіюйте (CTRL + C) в цій сторінці коефіцієнт переведення з кгс в Ньютони (0,10197162). Потім перейдіть в інтерфейс калькулятора і вставте скопійоване значення (CTRL + V) - це простіше, ніж вручну набирати дев'ятизначну число. Потім клацніть кнопку з косою рисою («слешем») і введіть відому величину, виміряну в одиницях кілограм-сила. Клікніть кнопку зі знаком рівності, і калькулятор розрахує і покаже вам значення цієї величини в Ньютона.