Як намалювати капусту.

Капуста - овоч, який всім знайомий. Про його смакових і корисних якостях можна довго розповідати. Зовнішній вигляд капусти досить незвичайний. Виглядає овоч як зелений куля. Ніжні листя нагадують пелюстки квітки. Як же намалювати цей клубок листя?
Вам знадобиться
  • альбомний аркуш, олівець, ластик.
Інструкція
1
Намалюйте капусту білокачанну. Спочатку посередині листка намалюйте коло. З правого боку через весь круг проведіть лінію, яка буде повторювати обриси фігури. Форма повинна нагадувати молодий місяць. З протилежного боку намалюйте старий місяць. Між ними проведіть горизонтальну лінію. Один кінець її повинен розходитися на дві доріжки.
2
Тепер намалюйте основи капустяного листя. Спочатку зверху над кругом зобразите фігуру, що нагадує шапку богатиря. Зліва від неї ще одну поменше. Вона повинна заходити за першу. Потім по черзі намалюйте то верхні, то нижні листки. Обриси «шапки» трохи размойте.
3
Почніть промальовування деталей. «Місяць» з внутрішньої сторони додайте хвилястих ліній. Середню лінію теж намалюйте хвилястою. Контур отриманої лінії повинен бути нерівним. Ближче до країв намалюйте широку лінію.
4
Межі листя зробіть не рівня, асиметричними. На кожному листочку намалюйте прожилки. Зобразіть їх у вигляді дерева з гілками, піднятими вгору. Не робіть їх дуже товстими, уявіть, що малюєте павутинки.
5
Розмалюйте капусту в зелених тонах. Центр головки зробіть більш світлим. Для цього змішайте зелену фарбу з жовтою. Візьміть шматочок поролону і легкими рухами зробіть світлий фон. Візьміть тоненьку пензлик, наберіть білу фарбу, найкраще гуаш, і проведіть лінії прожилок. Місце між двома листочками замалюйте світлої зеленою фарбою без домішки жовтої. Нижнє листя затемните.
6
«Місяці» розмалюйте білою фарбою з додаванням жовтої і зеленої в малих кількостях. Листя, які ще не повністю розпустилися, із зовнішнього боку замалюйте зеленим кольором, при цьому прожилки повинні чітко виділятися на фоні листя. Самі нижні листки зробіть темно-зеленими. Для цього змішайте світло-зелену фарбу з крапелькою чорної. Пам'ятайте, що пензликом треба наносити прожилки на вже висохлу поверхню зеленого листя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g1MnfZx7Yco
Зверніть увагу
Зараз ми будемо малювати капусту олівцем поетапно. Капуста складається на 91 відсоток з води. Підведіть підсумок. Намалюйте жилки на капусті, вони повинні бути схожі на чагарник без листя. Все, капуста готова. Якщо вам сподобалася "Як намалювати капусту олівцем поетапно", то ймовірно вам захочеться та інші переглянути схожі сторінки, які відображені внизу.
Корисна порада
Намалюємо капусту. У капусти багато листя-одежинок. Прожилки (світлі рисочки на листках) можна не малювати, якщо це здається важким. "