Як сплатити рахунок на Яндекс.Деньги. оплатити гроші за садік.Как правильно заповнити квитанцію.

За допомогою системи "Яндекс.Деньги" можна, не відходячи від комп'ютера, оплатити будь рахунок . Для цього потрібні тільки залишок на рахунку в системі не менше суми платежу та комісії, що стягується системою з кожної такої операції (у 2011 році 30 р. Незалежно від розміру платежу) та реквізити отримувача. Останні повинен містити рахунок, виставлений вам на оплату, або квитанція.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - рахунок в системі "Яндекс.Деньги";
  • - залишок на ньому не менше суми платежу і комісії системи;
  • - реквізити одержувача платежу.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в системі "Яндекс.Деньги" і клацніть на вкладку "Сплатити" .За центру сторінки ви побачите великий список різних варіантів оплати. У його нижній частині (якщо монітор невеликий, доведеться перегорнути сторінку до кінця) ви побачите посилання "Оплата квитанцій" .Використання цього сервісу дозволяє сплатити будь-які послуги або товар, будь то оплата комунальних послуг, дитячого садка або центру додаткової освіти, податки або штрафи, внески в дачний або гаражний кооператив, безготівковий платіж за придбаний в магазині товар і багато іншого.
2
Після того, як ви клікніть на це посилання, перед вами відкриється платіжна форма. Для успішного списання грошей і надходження їх адресату необхідно без помилок заповнити всі її поля.Предпочтітельни для цього рахунки та квитанції, виставлені в електронному вигляді, звідки необхідна інформація (номер рахунку, ІПН одержувача, БИК його банку, його найменування) просто копіюється і вставляється в потрібні поля форми. При використанні паперового носія або ськана доведеться сподіватися на свою уважність і ретельно перевіряти вводиться інформацію.
3
Якщо ви робите платіж на рахунок фізичної особи, в поле для найменування одержувача введіть його ПІБ. Попросіть також його надати номер рахунку і БИК банку (знаючи найменування кредитної організації, ви можете знайти всі реквізити на її сайті).
4
Заповнивши форму і перевіривши, чи правильно введена інформація, клікніть на кнопку "Заплатити" внизу сторінки і за запитом системи введіть платіжний пароль.Сістема запам'ятовує всі ваші платежі за допомогою сервісу оплати квитанцій, так що при необхідності повторного перерахування грошей вам не доведеться заповнювати все заново. Залишиться тільки відкрити збережену форму і при потребі відкоригувати суму платежу.
Зверніть увагу
Станом на серпень 2011 року "Яндекс.Деньги" практикували обмеження по сумі платежів в рамках цієї послуги: до 10 тис. Р. на добу і до 50 тис. р. в місяць.
Корисна порада
Уважно вивчіть інформацію в лівій частині сторінки. Можливо, там ви знайдете особливий розділ, призначений саме для того типу платежів, який плануєте зробити. Наприклад, для штрафів, податків, комунальних послуг. Якщо ж у ньому не знайдете потрібного одержувача платежу, до ваших послуг функція оплати квитанція, що дозволяє заплатити кому завгодно.