Як навити пружину.

Пружини використовуються в самих різних сферах діяльності - від ювелірного мистецтва і виробництва меблів до виготовлення транспортних ресор. Ви можете навчитися навивати пружини самостійно.
Інструкція
1
Незалежно від того, з якого матеріалу і якого розміру ви збираєтеся зробити пружину , технологія і покроковий порядок її виготовлення будуть однаковими. Щоб навити пружину, для початку знайдіть відповідну сталь з рівною поверхнею без дефектів і з однаковим діаметром по всій довжині. Якщо ви вирішили робити пружину зі сталі, нарізайте рівні заготовки для пружин спеціальними прес-ножицями, а кінці заготовок нагрійте перед початком роботи до 900-950 градусів протягом 15 хвилин.
2
Відтягніть кінці заготовки в спеціальному пристрої, а потім, нагрів заготовку протягом півгодини в печі, починайте навивати сталевий прут на токарно-гвинторізному верстаті, оснащеному пристосуваннями для навивки пружини.
3
навиваючи прут на пристрій, будьте акуратні. Потім вирівняйте крок витків за допомогою калібрувального преса і підібгайте кінці пружини. Перевірте перпендикулярність пружини до опорної поверхні за допомогою кутника, а також виміряйте її висоту.
4
Повторно нагрійте пружину і відправте її на загартування, помістивши у відповідний контейнер з закалочной середовищем - теплою водою з температурою не більше 30-40 градусів. Після остаточного охолодження пружини зніміть з неї залишкову деформацію - стисніть її так, щоб витки стикнулися один з одним, і удержите в такому положенні 5-8 секунд.
5
Якщо торці пружини мають діаметр понад 8 мм, обробіть їх на шліфувально-обдирного верстаті з охолоджувальною рідиною. Для зміцнення пружини її також можна багаторазово навантажувати і розвантажувати протягом п'яти-десяти разів, поки її висота не стане остаточною, а напругу не зніметься.
6
Готову пружину можна використовувати навіть в таких умовах, в яких вона буде піддаватися серйозним навантаженням.
Зверніть увагу
Незважаючи на простоту виготовлення пружини, вам необхідно дотримуватися техніки безпеки, а також мати відповідну кваліфікацію.