Як вибрати гречку.

Гречана каша - одна з найулюбленіших каш на будь-якому столі. В грече містяться білки, жири, фосфор, кальцій, магній, залізо. Стежать за фігурою дівчата люблять цю кашу за те, що в ній мало вуглеводів і є її можна скільки душі завгодно, чи не поправляючись. Як же правильно вибирати гречану крупу, щоб каша була смачнішою?
Інструкція
1
По-перше, зверніть увагу на упаковку. Зазвичай гречану крупу продають в целофанових або паперових пакетах. Целофановий краще, так як при неправильному зберіганні крупи на складах магазину греча в паперовому пакеті може сиріти.
2
Також на упаковці зазвичай пишуть сорт крупи і терміни виробництва та зберігання. Зверніть на це увагу.
3
Тепер потрібно оцінити сам вид крупи. Добре якщо упаковка прозора. Більш якісна крупа - та, яка світліше. Якщо греча темна, значить вона пройшла термічну обробку, і її корисні якості знизилися. Колір хорошою гречки повинен бути світло-золотистим з кремовим або злегка зеленуватим відтінком.
4
Подивіться на стан ядер гречки. Бажано, щоб битого і розколотого зерна було якомога менше. Якщо його багато, то це неякісна гречка низького сорту. Також не повинно бути в крупі сора і домішок. Струсіть упаковку і уважно розгляньте крупу на наявність сора і насіння інших круп.
5
Якщо ви купуєте гречу на вагу, то тут ви можете дізнатися хорошу якісну гречку не тільки станом ядер і за кольором, але і по запаху. Оцініть те, як пахне крупа. Хороша гречка не буде пахнути затхлістю, вогкістю і цвіллю. Вона буде пахнути просто грец. Якщо ви відчуваєте сторонні запахи - вона зберігалася неналежним чином або прострочена. Такий товар не варто купувати.
6
Озброївшись цими знаннями і купивши крупу, зберігайте вашу гречу в щільно закривається керамічному або скляному посуді. Бажано гречану крупу довго не зберігати. Чим більше часу вона зберігається, тим більше втрачає корисних властивостей і речовин.
7
Як варити, ніж заправляти і як подавати гречану кашу - це вже на ваш розсуд. Якщо діти не дуже люблять гречану кашу, можна приготувати з неї гречані кульки. Візьміть 250 г сиру, додайте 1 яйце, трохи цукру, солі за смаком, перемішайте отриману суміш. Гречку зваріть до напівготовності. Окремо закип'ятіть молоко, додайте туди шматочок вершкового масла, покладіть напівготову гречку і варіть, поки не вийде каша. Охолодіть кашу, додайте туди сире яйце, 1-2 ст.л. цукру. Перемішайте до отримання однорідної маси. З цієї маси акуратно зробіть коржики, на середину яких викладіть приготовлену раніше сирну масу. Защипніть краю і скачайте кульки. Приготуйте кульки на пару. Подавати їх можна зі сметаною. Приємного апетиту!
Корисна порада
Зберігайте гречу не дуже довго. З часом гречка втрачає свої корисні якості.