Як плести з бісеру крокодильчика. Як робити крокодила об'ємного з бісеру.

Плетіння об'ємних іграшок з бісеру - відмінний засіб для поліпшення уваги, посидючості, розвитку дрібної моторики. Крім того, самостійно працюючи над схемою і підбором кольорів, автор розвиває естетичний смак і художні навички. Яскравий приклад - плетіння бісерного крокодильчика.
Вам знадобиться
  • - Бісер різних відтінків зеленого;
  • - дріт.
Інструкція
1
Роздобудьте схему плетіння крокодила. Їх безліч, як правило, кожен автор вносить невеликі зміни в схему. У результаті виходить щось зовсім нове і несхоже. Велика кількість схем для плетіння крокодилів є на сайті biser.info. Виберіть з них таку, де буде вказаний напрям рух нитки (в даному випадку - дроту).
2
Придбайте потрібні відтінки бісеру (вони зазначені в схемі у вигляді легенди). Як правило, знайти сувору відповідність не представляється можливим. Використовуйте близькі кольори або повністю змініть гаму: хто заважає вам зробити рожевого або оранжевого крокодила?
3
не замінюйте дріт на нитку або волосінь. Ці матеріали дуже м'які і не будуть тримати форму. В результаті крокодил «здується» або просто не буде схожий сам на себе. Занадто довгі відрізки дроту також незручні в роботі: вони плутаються, скручуються і ламаються. Оптимальний відрізок - 50-60 см. Більш досвідчені майстри відміряють відрізки по довжині руки. Колір дроту повинен відповідати кольору бісеру. Але допускається використання дроту без кольорового напилення, наприклад, сталевого кольору. Він сприймається нейтрально і не відволікає погляд від самої іграшки.
4
Як правило, схема складається з двох або більше частин. Сплетіть кожну окремо, набираючи на дріт бісеріни в кількості, зазначеній на схемі. Використовуйте техніку, зазначену в схемі. Вона читається у напрямку дроту. Затягуйте дріт досить туго, але не занадто. При слабкій затягуванні вона буде видно в стиках між рядами, а при занадто сильною може лопнути. Обидві крайності можуть призвести до деформації готової бісерною іграшки.
5
З'єднайте сплетені частини крокодила з бісеру. Сховайте кінці дроту в бісерні ряди, пропустивши через отвори. При необхідності покрийте іграшку тонким шаром прозорого лаку, щоб додати велику міцність.