Як прати біле.

Дуже цікавий факт: процес прання білої білизни по-різному позначається на його бездоганної білизні, навіть при рівних умовах прання, тобто при однаковій температурі води і при виборі одного і того ж прального порошку.
Вам знадобиться
  • Автоматична пральна машина (або таз), потік проточної води, пральний засіб.
Інструкція
1
Безліч опитувань, які проводяться серед домогосподарок, виявляють велику різницю при пранні схожими засобами. Способи прання білої білизни завжди залишаються такі ж: виконати ручне прання або за допомогою пральної машинки. Деякі господині просто з головою пішли в це "неглибоке справа". Здавалося б, кількість пральних порошків та відбілюючих засобів в магазинах приблизно однаково для кожного міста. Багато сил домогосподарки вкладають в прання нижньої білизни. Чому саме нижньої білизни? Причин декілька: жінка завжди хоче виглядати добре, тим більше це особиста гігієна. Але білизну білизни все-таки можна зберегти, скориставшись наступними порадами.
2
Ручне прання. Здавна відомий спосіб прання білизни. Власне цей вид і є засновник всій прання в цілому. Відомо, що перші записи про прання білизни свідчать, про додавання в воду деяких компонентів на основі трав. Швидше за все, ці компоненти не дійшли до нашої промисловості або є неактуальними в цій сфері. Зараз весь ринок миючих засобів заповнений засобами хімічного проізводства.Відімий ефект приносить прання при температурі від 30 до 40 градусів. При чому є важлива умова - біла білизна прати тільки з білим. Недотримання температурного режиму при використанні сучасних відбілювачів призводить до зміни кольору білизни (найчастіше колір міняється на світло-рожевий). Також домогосподарками виявлена одна закономірність при пранні порошками: якщо спочатку дати білизні "промочити" в воді з порошком, то подальша прання призведе до кращих результатів.
3
Автоматичне прання. Прання в автоматичному режимі також припускає використання низьких температур при пранні білизни. Тут можна користуватися додатковими засобами - різного роду отбеливателями. Багато позитивних відгуків домогосподарки залишають на користь порошків "Amway Baby". Також домогосподарками відзначена особливість пральних машин торгової марки "Melie", таку пральну машину не кожна жінка може собі дозволити. Ціна цієї побутової одиниці коливається в межах 50 тисяч рублів.
Корисна порада
Намагайтеся використовувати меншу кількість прального порошку. Щоб повністю прополоскати білизну після прання від частинок прального порошку необхідно повторити цю операцію від 8 до 10 разів.
Після закінчення чергової поїздки на лоно природи пора повертатися додому, де після купання починається час великого прання. Для того щоб вся квартира не пропахла багаттям, а мурашки не спорудили в ній мурашник, потрібно як слід підійти до чищення і прання всіх речей, починаючи з шкарпеток і закінчуючи спальним мішком. У його складі може бути один з трьох типів теплоізоляції - синтетичне волокно, пух або неткана шерсть. Так як же правильно випрати спальник , і чи можна це робити взагалі?
Інструкція
1
Якщо ваш спальний мішок складається з натурально пуху, то він не призначений для частих прань. Насправді досвідчені туристи взагалі не рекомендують прати спальник , що складається з пухового наповнювача, оскільки з часом пух від зайвої вологи збирається в грудочки. Відповідно, після прання порушується рівномірність теплого шару, і виконувати свої прямі обов'язки спальний мішок вже не зможе. У продажу можна знайти англійську продукцію для чистки такої речі, вона дозволить вам позбавитися від неприємного запаху і забруднень, а також допоможе зберегти пухової наповнювач в цілості.
2
С синтепоновим спальник ом справи йдуть на багато краще, їх можна прати, але краще вручну. Для цього необхідно вивернути спальний мішок навиворіт і опустити його в ванну або великий таз з теплою водою, в якій потрібно попередньо розчинити рідке мило або спеціальний засіб для прання спальник ів. Він повинен перебувати в цьому складі не більше 30 хвилин. Ви можете його старити руками, але не кожному це під силу. Тому куди простіше залізти у ванну з ногами і потоптатися по спальному мішку. Правда сильні забруднення і плями все одно доведеться відпирати руками. Злийте брудну воду і наберіть нову, повторюйте процедуру до того моменту, поки вода не стане абсолютно чистою, без мила і сміття.
3
Також спальний мішок з синтепону можна піддати машинному пранні, але він може незабаром зіпсуватися. Виверніть спальник в застебнутому вигляді і завантажте його в машинку, додайте рідкий миючий засіб і запустіть делікатний режим. Температура води при цьому не повинна становити більше 35 градусів. Також рекомендовано поставити режим додаткового полоскання. Бажано не використовувати функцію віджиму, це може пошкодити наповнювач і саму тканину.
4
Після прання дайте повністю стекти воді, при цьому спальний мішок повинен знаходитися в горизонтальному положенні. Сушити його потрібно в добре провітрюваному місці, подалі від прямих сонячних променів. Не використовуйте для сушки спальник а радіатори або інші прилади опалення, це може пошкодити його структуру.