Як подивитися пробіг Nikon.

Як правило, при покупці цифрового б/у фотоапарата Nikon потенційного покупця цікавить його пробіг , адже саме цей показник краще інших інших «описує» технічні характеристики пристрою, а зокрема, яка кількість спрацьовувань затвора камери гарантовано. Щоб не залишитися обманутим, потрібно знати, як подивитися пробіг Nikon.
Вам знадобиться
  • Цифрова фотокамера Nikon, персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі.
Інструкція
1
Скачайте в інтернеті програму ShowExif. Зручність у використанні саме цього програмного забезпечення полягає в тому, що важить дана системна утиліта менше мегабайта, зважаючи на це, закачування ShowExif багато часу у вас не займе. Разом з тим, для користування даною програмою її не потрібно встановлювати на комп'ютер: досить завантажити дистрибутив системної утиліти.
2
Підключіть фотокамеру Nikon до персонального комп'ютера і перекиньте фотоматеріал на жорсткий диск ПК.
3
Запустіть програмку ShowExif і в який з'явився на екрані вікні у лівій частині вкажіть директорію до папки з перекинутими фотознімками.
4
На що з'явилася посередині екрану вкладці з фотографіями виберіть самий останній знімок, який був зроблений фотоапаратом Nikon. Перемістіть погляд на праве вікно, в якому представлена вся інформація про фотографію. У списку характеристик відшукайте «Total Number of Shutter Releases». Саме цей показник вказує на пробіг фотокамери.
Зверніть увагу
Не помиліться з визначенням показника пробігу б/у фотокамери Nikon! Знаючи точно цей показник, ви зможете значно збити вартість б/у техніки.
Корисна порада
У більшості випадків виробники цифрових фотокамер вказують тільки гарантований потенціал пробігу. Іншими словами, вони гарантує, що затвор цієї моделі фотоапарата спрацює така-то кількість разів. Але декларуються показники пробігу лише в професійних фотокамерах, у яких кількість спрацьовувань затвора перевищує сто тисяч разів. Що стосується аматорських моделей цифрових фотокамер, то їх пробіг, як правило, не декларується. Однак прийнято вважати, що кількість спрацьовувань затворів у аматорських моделей фотокамер варіюється від тридцяти до п'ятдесяти тисяч разів.