Як перейти на латинський шрифт. Як перейти на латинські літери на клавіатурі ноутбука.

Клавіатура сучасних комп'ютерів і ноутбуків багатофункціональна: в цілях економії місця більшість клавіш можуть виконувати різні функції і друкувати літери різних алфавітів, варто лише перемкнути розкладку клавіатури.
Інструкція
1
Основа сучасних романо-германських мов - стародавній латинський, тому для того, щоб набрати на комп'ютері текст на будь-якому західному мові, потрібно скористатися клавіатурою, перемиканням на латініцу.Поменять розкладку клавіатури на латинський шрифт і назад, на кирилицю, можна одночасним натисканням клавіш «Alt + Shift». Зверніть увагу, що на деяких комп'ютерах цю функцію виконує поєднання кнопок «Ctrl + Shift».
2
На нижній панелі комп'ютерного монітора, у правому кутку поряд з годинником, знаходиться мовна панель: маленький квадратик з символом «RU»: це значить, що за замовчуванням в даний момент на вашому комп'ютері головує російську мову. Щоб перемкнути мову документів на англійську, а розкладку клавіатури на латинський шрифт, клікніть лівою кнопкою миші на ярлик мовної панелі. Усередині розгорнувся вікна поставте галочку поруч з опцією "EN".
3
Якщо при роботі з текстовим документом вам необхідно використовувати спеціальний латинський символ - наприклад, римські цифри або надрядкові знаки, що використовуються в багатьох романо-германських мовах, відкрийте в додатку Microsoft Word меню «Вставка» на верхній панелі інструментів. Виберіть поле «Символ» в контекстному меню. Вибирайте запропоновані символи: перегляньте всі наявні, прокручуючи коліщатко миші вниз, або в поле «Набір» задайте команду «Основна латиниця». Клікніть лівою кнопкою на необхідний символ і натисніть "Вставити".
4
Після того, як ви змінили розкладку клавіатури на латинський шрифт, більшість клавіш почнуть виконувати інші дії: зміняться знаки пунктуації та спеціальні символи, а клавіші з буквами з російської мови перейдуть на англійську. Щоб орієнтуватися в нових функціях клавіш, зверніть увагу на символи, намальовані в верхньому лівому куті кожної кнопки (звичайно вони так само виділене). Функції цих клавіш активізуються після включення англійської розкладки клавіатури.