Як додати графік в текст.

Графік - це наочне відображення даних, які є в документі і оформлені в табличному вигляді. Також за допомогою графіка можна показати всілякі зміни, тобто динаміку тих чи інших процесів. Для того щоб вставити графік, потрібно виконати наступне.
Вам знадобиться
  • MS Word або інший текстовий редактор.
Інструкція
1
Відкрийте MS Word і виберіть необхідний документ. Вкажіть місце, куди буде вставлятися графік або організаційна діаграма. Для вставки графіка необхідно вибрати: «Вставка" -> "Малюнок" -> "Діаграма»/«Організаційна діаграма». Ці два види діаграм використовуються для відображення різних даних. Залежно від обраного типу діаграм в документі з'явиться заготовка безпосередньо з самою діаграмою і вікном даних, яке виглядає як таблиця MS Excel. Дана таблиця потрібна для формування. Залежно від типу графіка вікно даних теж може змінюватися.
2
Заповніть вікно даних відповідною інформацією, формуючи графік. За замовчуванням на графіку присутній тільки 4 рядки і 4 стовпці. Якщо не вистачає цього діапазону, додайте ще стільки рядків і стовпців - скільки необхідно. Для додавання рядка або стовпця потрібно клікнути на них правою кнопкою миші і вибрати пункт «Додати стовпець/рядок». Якщо раптом вікно для введення даних закрилося, викликати його можна подвійним натисканням на сам графік.
3
Змініть зовнішність графіка при необхідності. Це потрібно робити тільки після того, як повністю закінчили введення даних. Для графіка можна додати заголовок шляхом натискання на нього правою кнопкою миші, в результаті чого з'явиться кін текстное меню. В ньому виберіть «Параметри діаграми». З'явиться діалогове вікно «Параметри діаграми». За замовчуванням буде відкрита вкладка заголовки, там можна підписати графік і осі. Вкладка «Таблиця даних» відповідає за показ області даних у вигляді таблиці і т.д. Також на свій розсуд змініть фон заливки шляхом натискання правою кнопкою миші на вибраному графіку і виклику діалогового вікна «Формат області діаграми». За замовчуванням програма пропонує використовувати столбчатую діаграму. Якщо хочеться використовувати інший вид графіка, потрібно викликати контекстне меню і вибрати «Тип діаграми». Зверніть увагу, що спочатку потрібно вибрати тип діаграми, а тільки потім заповнювати вікно з даними. Це пов'язано з тим, що деякі типи графіків мають тільки одну вісь, яка відображає відсотки або відносини. Графік готовий.