Як налаштувати інтернет на Самсунг.

Якщо ви хочете мати можливість користуватися інтернетом на мобільному, замовте у свого оператора зв'язку спеціальні настройки і збережіть їх. До речі, зробити це можливо на телефоні будь-якої марки і на Samsung в тому числі.
Інструкція
1
Тому абоненти будь-якого російського оператора зв'язку можуть не думати про модель свого телефону і набирати потрібний номер. В "Мегафоні" таким номером для замовлення автоматичних налаштувань є номер абонентської служби 0500. Телефонуйте на нього з мобільного телефону. Якщо ж ви зможете зробити дзвінок тільки з міського, тоді скористайтеся номером 502-5500. Крім того, клієнти цього оператора завжди можуть звернутися до консультанта салону зв'язку або співробітнику офісу компанії.
2
Отримати інтернет-налаштування абоненти "Мегафона" можуть і за допомогою офіційного сайту оператора зв'язку. Необхідно просто зайти на головну сторінку, натиснути на вкладку з назвою "Телефони", а потім клікнути на графу "Налаштування інтернету, GPRS і WAP". Після цього перед вами виявиться форма запиту, яку потрібно буде заповнити і відправити.
3
Налаштувати інтернет на своєму мобільному телефоні можна і за допомогою іншого способу. Для цього наберіть смс-повідомлення з текстом "1". Вам можуть також знадобитися і налаштування WAP. Щоб отримати їх, замість цифри 1 вкажіть 2. Таким же чином можна замовити та налаштування MMS (цифра, яку потрібно вказати - 3). Крім того, клієнтам мережі "Мегафон" доступні короткі номери 05049 та 05190.
4
У тому випадку, якщо ви є абонентом компанії "Білайн", використовуйте один з двох способів підключення інтернету. Перший - це підключення за допомогою GPRS-з'єднання. Якщо ви вибрали його, скористайтеся USSD-запитом * 110 * 181 #. Ну а для того щоб замовити налаштування іншого типу, наберіть команду * 110 * 111 # і натисніть клавішу виклику.
5
Учасники іншого оператора зв'язку, "МТС", теж можуть у будь-який момент замовити автоматичні налаштування. Для цього їм необхідно зателефонувати на безкоштовний номер 0876 або відправити SMS без тексту за коротким номером 1234. Отримання інтернет-налаштувань доступно і через сайт компанії, і через салон зв'язку.