Як зробити, щоб у ярликів був прозорий фон. Як поставити прозору заливку робочого столу.

Оформлення робочого стола Windows створює певний настрій при використанні комп'ютера для роботи або розваги. Та й саме по собі конструювання зовнішнього вигляду його елементів може бути цікавим заняттям. Самими значущими компонентом після фонової картинки є ярлики робочого столу, а наявність фонової заливки під їх написами може сильно псувати зовнішній вигляд. У системі є кілька налаштувань, які зроблять фон підписів іконок прозорим.
Інструкція
1
Відкрийте вікно компонента «Властивості системи». Для цього розкрийте контекстне меню клацанням правої кнопки миші по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть у ньому самий нижній пункт - «Властивості». Якщо відображення цього ярлика відключено у вашій системі, то розкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і клацніть правою кнопкою пункт «Комп'ютер» - це той же самий елемент системи і контекстне меню з пунктом «Властивості» виглядатиме так само. Якщо і там чомусь не знайдете потрібного пункту, то використовуйте поєднання «гарячих клавіш» WIN + Pause.
2
Перейдіть у вікні властивостей системи на вкладку «Додатково» і клацніть ту з кнопок з написом «Параметри», яка поміщена в секцію «Швидкодія».
3
Поставте відмітку в полі «Особливі ефекти», якщо її там немає. Потім у списку ефектів, вміщеному нижче цього поля, знайдіть рядок «Відкидання тіней значками на робочому столі». Поставте відмітку у відповідному їй чекбоксі і натисніть кнопку «OK».
4
Якщо цього виявиться замало, то в Windows XP можна натиснути правою кнопкою миші вільний від ярликів простір робочого столу і вибрати в контекстному меню пункт «Властивості».
5
Перейдіть на вкладку «Робочий стіл» відкрився вікна та натисніть кнопку «Налаштування робочого столу» щоб відкрити додаткове віконце із заголовком «Елементи робочого столу».
6
Клацніть вкладку «Веб» і зніміть позначку в полі «Закріпити елементи робочого столу». Потім приберіть відмітки в чекбоксах всіх рядків списку «Веб-сторінки».
7
Закрийте обидва вікна з настройками властивостей екрану натисненням кнопок «OK» у кожному з них.
8
Ще одна з можливих причин може полягати у використанні системою режиму підвищеної контрастності. Відповідне настроювання ОС можна скасувати через панель управління Windows. Відкрийте головне меню на кнопці «Пуск», запустіть панель управління і клацніть посилання «Спеціальні можливості».
9
Клікніть посилання "Налаштування контрастності тексту і кольору екрану» в розділі «Виберіть завдання».
10
Зніміть мітку в полі «Висока контрастність» та натисніть кнопку «OK».
Іноді через випадкових змін налаштувань системи фон ярликів на робочому столі стає синім. На жаль не всі знають, як повернути його до первісного стану. Насправді тут немає нічого складного. Розглянуто кілька способів, як зробити прозорим фон ярликів.
Інструкція
1
Спосіб перший. Відкриваємо меню "Пуск" і переходимо до меню "Панель управління", яке може мати вигляд папки або списку. Відкриваємо папку і натискаємо на ярлик "Система" або знаходимо в списку пункт з такою ж назвою і вибираємо його. Після того. як відкриється вікно з параметрами системи, натискаємо на вкладку "Додатково" і на ній знаходимо розділ "Швидкодія" з кнопкою "Параметри" збоку. Натискаємо кнопку і переходимо до наступного вікна з параметрами, на якому знаходимо вкладку "Візуальні ефекти". Перед нами відкривається безліч ефектів, і для того, щоб включити той чи інший ефект, потрібно поставити або прибрати біля нього галочку. Знаходимо рядок з написом "Відкидати тіні значками на робочому столі" і ставимо навпроти неї галочку, тим самим включаючи ефект. Після цього переходимо до робочого столу і перевіряємо, чи став прозорим фон ярликів. Якщо не допомогло, приступаємо до другого способу.
2
Спосіб другий. Заходимо в меню "Пуск", натискаємо "Панель управління" і натискаємо по іконці "Екран". Відкривається вікно, в якому переходимо на вкладку "Робочий стіл", на якій розташована кнопка "Настоянки робочого столу". Натискаємо на неї і у вікні переходимо на вкладку "Веб". Там бачимо поле "Закріпити елементи робочого столу", на проти якого стоїть галочка. Знімаємо її, тиснемо у всіх відкритих вікнах OK і переконуємося, що фон ярликів знову став прозорим.
3
Спосіб третій. Так само можна просто змінити відповідний параметр системного реєстру. Для цього в меню "Пуск" вибираємо програму "Виконати", в полі якої вводимо "regedit" і тиснемо OK. Відкривається програма управління реєстром. У ній вибираємо каталог HKEU CURENT USER і далі Software, за тим Microsoft, потім Windows, далі Current, Version і Explorer. У ньому знаходимо каталог Advanced, в якому необхідно знайти параметри ListViewShadow і ListviewAlphaSelect, замінивши їх значення на 1. Після цього фон ярликів так само стане прозорим.