Як зробити обігрівач.

Багато з нас не раз стикалися з ситуацією, коли взимку відключали опалення. Це може трапитися ще не раз. У будь-якого з нас може виникнути необхідність в саморобному опалювальному приладі, і бажано, щоб він не залежав від комунікацій.
Вам знадобиться
  • - пічка
  • - труби
  • - розширювальний бак
  • - батарея
Інструкція
1
Як зробити обігрівач для дачі або приватного домаОсобенностью таких будівель є те, що ви повні господарі будинку і можете його переробляти так, як вам завгодно. Найбільш економічним і не залежним від комунікацій буде сонячний аккумулятор.Ідея проста. Ви робите замкнутий контур з труб, який підключається до «грубці». Під дією грубки вода нагрівається і стає легше - вона починає підніматися вгору по трубах. Так виникає струм води. В процесі струму вода віддає тепло приміщенню і підходить до грубки охолодженої.
2
Що нам буде потрібно, щоб зробити обігрівати самостійно? - Піч. Можна взяти будь-яку, але краще акумулювати сонячну енергію. Для цього беремо металеву або іншу ємність, яка буде нагріватися від сонця. Бажано, щоб ємність мала малий обсяг і велику площу - це або куб, або більш складна, рельєфна поверхня (стара чавунна батарея, наприклад). Грубку, бажано ізолювати від втрати тепла (від вітру). Тому її можна накрити плівкою (зробити типу теплиці, щоб була повітряна прошарок, а покриття не заважало проникати сонячним променям).
3
- Труби. У даній системі тиск невелике (0,3 атмосфери на один поверх), тому, можна обійтися і шлангами, на крайній випадок. Гідроізоляцію можна забезпечити за допомогою герметика. Єдине що слід виключити - це можливість накопичення повітря в системі. Для цього труби повинні бути прямими, або заповнювати їх треба акуратно. Зовнішні труби слід утеплити.
4
- Розширювальний бак. Встановлюється зверху. До нього підходить труба і виходить з нього. Він потрібен для того, щоб врахувати можливу зміну обсягу води в контурі в процесі нагріву/охолодження. Підійде будь-яка відкрита ємність.
5
- Батарея. Всередині будинку бажано встановити батарею, через яку вода почне віддавати накопичене тепло помещенію.Такая система особливо ефективна влітку - вона дозволяє мати гарячу воду на дачі, без всяких витрат електроенергії. Але і взимку подібні системи працюють.
Зима - це така пора року, коли погода підрозділяється на дві категорії. Перша категорія - це коли холодно, а друга категорія - це коли дуже холодно. Опалення приміщення взимку грає не маловажну роль і для створення гарної погоди в приміщенні існують різні способи. Один з цих способів, називається «електричний обігрівач ».
Вам знадобиться
  • паперово-шаруватого пластику, графіт, епоксидний клей, регулятор напруги, спіраль від плитки, цегла.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперово-шаруватого пластику. Виріжте з нього два однакових квадрата, площею в один квадратний метр.
2
Далі, візьміть шматок графіту і подрібніть його в порошок. Потім, змішайте графітовий порошок з епоксидним клеєм, суміш повинна бути густою, і намажте цією сумішшю один лист. Точніше не просто намажте, а нанесіть на ньому малюнок змієподібній форми. До кінців змійовика приклейте мідні висновки для кріплення проводів.
3
Після того, як суміш графіту з епоксидним клеєм висохне, накладіть другий лист. Графітовий провідник повинен бути між листами, листи повинні бути надійно прикріплені один до одного.
4
До мідним висновків приєднаєте дроти і підключіть їх до мережі, через регулятор напруги. Суміш епоксидної смоли з графітом буде провідником електричного струму із значним опором. Регулятором можна буде міняти струм в провіднику, а значить і температуру нагрівання.
5
Ще є простіший, але більш пожежонебезпечний електронагрівач. Візьміть спіраль від якого-небудь нагрівального елемента, припустимо від електричної плитки і намотайте її на звичайний цегла. Ця цегла поставте в яку або ємність (бажано не металеву) заповнену піском. Потім підключіть до спіралі дроти і включіть їх в мережу, бажано через регулятор напруги.
Зверніть увагу
Не залишайте без нагляду включений обігрівач.
Корисна порада
Як джерело графіту можна використовувати «вставки» з тролейбусних башмаків, їх можна знайти на кінцевих зупинках тролейбусів, водії їх часто змінюють.