Як облаштувати маленьку ванну кімнату. треба невелику кімнату розділити на 2 зони, Як обиграт це шпалерами.

Стильна, затишна ванна кімната - мрія будь-якої людини. До того ж, ранок починається саме з ванною, і від того, наскільки приємно в ній перебувати, багато в чому залежить гарний настрій. На жаль, словосполучення «ванна кімната» відноситься далеко не до всіх ванним: найчастіше в наших квартирах знаходиться просто ванна, дуже маленька. Але, незважаючи на скромні розміри, нам ніщо не завадить зробити її затишною.
Вам знадобиться
  • Гарний кахель, сучасна сантехніка і сантиметр.
Інструкція
1
Сплануйте внутрішнє розміщення. Планування слід провести ще до початку ремонту. Візьміть сантиметр, виміряти всі відстані і намалюйте план ванній на папері.
2
На плані відзначте, де і що ви хочете розмістити. Вирішіть, чи буде це ванна або душова кабіна, якої форми передбачається раковина, якого обсягу пральна машина, яка кількість шафок буде потрібно.
3
Оберіть сантехніку. Це краще робити з планом в руках. Зверніть увагу не тільки на функціональність вподобаних зразків, а й на їх розміри. Віддайте перевагу міні-сантехніці, розробленої спеціально для невеликих приміщень.
4
Вибираючи кахель для стін, не захоплюйтеся темними тонами або плиткою з декоративним малюнком великого розміру. Адже візуально збільшують простір світлі тони, особливо блакитні та світло-сині. На підлогу звичайно кладеться плитка цього ж тону і малюнка, тільки більшого розміру.
5
Дзеркальні поверхні. Вони не тільки візуально збільшують розміри приміщення, але і прекрасно його декорують. Подумайте над тим, щоб повісити дзеркало не тільки традиційно над раковиною, але й на стінах.
6
Елегантні меблі для ванної може бути і функціональною. Не варто намагатися встановити в маленькій ванній масивну меблі. Зараз цілком можна вибрати досить компактні, але в теж час місткі предмети меблів. Їх можна розміщувати під раковиною, на стінах або в стінних нішах. Не варто захоплюватися великою кількістю декоративними аксесуарами - чим їх більше, тим менше здається саме приміщення.
Зверніть увагу
Можливо, кутова ванна або кутова раковина також допоможуть звільнити простір, а якщо скористатися досягненнями інсталяції і сучасними кріпленнями, то місця звільниться ще більше.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що можна переважити двері ванної, щоб вона відкривалася назовні, або поставте складну двері.