Як повернути адресний рядок в Опері. Як в опері включити адресний рядок.

Зовнішній вигляд вікна Opera можна налаштовувати в дуже широкому діапазоні. Це відноситься і до графічного оформлення, і до розміщення елементів управління. Зокрема, можна відключити відображення адресного рядка браузера і цим збільшити простір, що відводиться для сторінок сайтів. Якщо пізніше знадобиться знову включити адресну рядок , то зробити це буде не складно.
Інструкція
1
Розкрийте меню браузера і наведіть курсор миші на рядок «Панелі інструментів». У списку, виберіть пункт «Панель адреси» і з затримкою в одну секунду браузер відобразить адресний рядок. Це найпростіший з усіх можливих способів. При необхідності знову приховати цей рядок діяти можна точно так же - цей пункт в меню діє як тригер, тобто один клацання включає, наступний відключає і т.д.
2
Інший спосіб - змінити відповідну установку у вікні налаштувань оформлення браузера. Щоб його відкрити, теж треба розкрити головне меню, але вибрати в ньому потрібно пункт «Оформлення». Замість меню можна скористатися поєднанням «гарячих клавіш» SHIFT + F12. У вікні з настройками оформлення зовнішнього вигляду перейдіть на вкладку «Панелі» - в ній розміщені всі ті ж пункти, які присутні і в розділі меню з такою назвою. Поставте відмітку в чекбоксі, вміщеному поруч з написом «Панель адреси», і натисніть кнопку «OK».
3
Якщо позначка в поле, що відповідає за відображення адресного рядка, виставлена, а її все ж немає у вікні браузера, то в тому ж вікні «Оформлення» (SHIFT + F12) перейдіть на вкладку «Кнопки». У лівій її частині розміщено список із заголовком «Категорія». Виберіть у ньому рядок «Браузер: перегляд».
4
Знайдіть зображення адресного рядка в переліку органів управління, розміщених у цій секції вкладки «Кнопки». Навівши на неї курсор мишки і натиснувши ліву кнопку, ви отримаєте можливість перетягнути цей елемент в потрібне місце на рамці вікна браузера. Найбільш звичне місце розміщення адресного рядка - вгорі над сторінкою сайту. Перемістивши елемент в найбільш підходяще місце, відпустіть ліву кнопку, а потім клацніть кнопку «OK» у вікні «Оформлення».
5
Якщо виникне необхідність знову відключити відображення адресного рядка, то не обов'язково знову шукати відповідну установку в настройках браузера. Досить клацнути її правою кнопкою миші, розкрити в контекстному меню розділ «Налаштувати» і вибрати пункт «Прибрати з панелі».
Іноді трапляється так, що рядок введення адреси пропадає з браузера. Повернути її просто - для цього достатньо лише вивчити його інтерфейс. Те ж саме відноситься і до рядка адреси в провіднику.
Інструкція
1
Якщо у вас пропала рядок введення адреси в браузері Опера, відкрийте настройку зовнішнього вигляду оглядача, натиснувши на відповідну піктограму в меню. Запустіть встановлення панелі інструментів браузера, відзначте прапорцем адресну рядок серед переліку наявних для відображення елементів меню. Збережіть зміни.
2
Для того щоб повернути адресний рядок в браузері Mozilla Firefox, відкрийте пункт меню «Вид» і в настройках панелей інструментів переконайтеся в тому, що стоїть відмітка прапорцем адресного рядка. Якщо її немає, поставте та перезапустите оглядач. Також найчастіше буває, що панель адресного рядка просто невидима для очей користувача в повноекранному режимі. Для цього вийдіть з нього, натиснувши відповідну кнопку перемикання. В Mozilla Firefox це клавіша F11.
3
Якщо вам потрібно повернути в панель інструментів браузера Internet Explorer рядок введення інтернет-адреси, також відкрийте настройки вигляду і наявні панелі інструментів. Відзначте галочкою адресний рядок; якщо потрібно, виконайте перезапуск браузера.
4
Для того щоб повернути адресний рядок в провіднику, яким ви зазвичай відкриваєте папки на комп'ютері, скористайтеся аналогічною схемою настройки зовнішнього вигляду і панелі інструментів.
5
Для повернення адресного рядка в браузер Google Chrome клацніть по піктограмі конфігурації налаштувань оглядача в правому верхньому куті. В налаштуваннях відображення панелей інструментів додайте в список адресний рядок, збережіть і застосуйте зміни. Також визначення вигляду будь-якого браузера може залежати від версії програми, але в більшості випадків це стандартна процедура, виконувана за схожим сценарієм. Будьте уважні при видаленні тієї чи іншої панелі інструментів, для звичайної настройки зовнішнього вигляду достатньо всього лише приховати її відображення.
Зверніть увагу
Будьте уважні при зміні налаштувань браузера.