Як намалювати план квартири.

Квартира - вид житлового приміщення, який складається з однієї або декількох кімнат і має окремий вхід. Для будівлі і подальшого використання квартири потрібен план, тобто розташування її приміщень. Як же правильно його намалювати?
Вам знадобиться
  • папір, олівець і гумку.
Інструкція
1
Намалюйте однокімнатну квартиру. Для цього спочатку покажіть прямокутник, у якого всі сторони майже однакові. Верхню частину відокремте горизонтальною смугою. Це буде зображення балкона. Нижню частину прямокутника розділіть навпіл вертикальною лінією.
2
У правій частині квартири розташуйте кімнату. Її верхня межа буде символізувати стіну, що має вихід на балкон. Для зображення двері відступите від лівого краю стіни на відстань, рівну її п'ятої частини. Тепер від цієї точки вниз намалюйте косу лінію. Проміжок між дверима і стіною позначте невеликої дугою. Таким чином, стає зрозуміло, в який бік відчиняються двері.
3
У лівій частині плану квартири, розташуйте коридор, ванну кімнату і кухню. Кухня займає верхню половину лівої частини квартири. Обов'язково намалюйте символічну кухонну плиту у вигляді квадрата з чотирма темними колами.
4
Нижче кухні розташуйте суміщений санвузол. Він являє собою квадрат, стіна якого приблизно в 2 рази коротше стіни кухні. Квадрат примикає лише однією стороною до стіни квартири. Схематично зобразите ванну у вигляді прямокутника. Розташуйте поруч умивальник у вигляді маленького прямокутника і унітаз у вигляді овалу. У ванній кімнаті, кухні, в стіні, а також між коридором і кімнатою вхідні двері намалюйте по аналогії з дверима балкона.
5
У кожному з приміщень напишіть цифри, що позначають кількість квадратних метрів. При остаточному оформленні прорисуйте жирною лінією місця розташування вікон. Також заштрихуйте площа балкона. При зображенні плану квартири дотримуйтеся пропорцій. Тобто площа кімнати в 18 квадратів, візуально не може бути меншою, ніж кухня в 8 квадратних метрів.