Як приховати газову колонку. можна ховати газову колонку в ящик.

Газова колонка призначена для забезпечення безперебійного гарячого водопостачання. Такий пристрій безпечно в експлуатації. У газовій колонці можна легко регулювати температуру води. Причому вона обійдеться дешевше і вигідніше, ніж електрична. Але іноді необхідно перенести або приховати газову колонку . Як це зробити?
Інструкція
1
Визначте майбутнє місце розташування газової колонки. Можна заховати колонку з газом в шафку. Але пересунути в сторону буває набагато складніше, ніж заховати в шафу. Достатньо лише заховати за фасадом між шафами. Проте все залежить від висоти розташування газової труби. Також залежить і від колонки. Якщо вона зовсім стара (ще з часів СРСР), то краще не варто навіть намагатися. Якщо колонка нова, зазвичай достатньо вирізати отвір великого діаметру в нижній і верхній полиці. Це потрібно для того, щоб колонка дихала. Сучасні ж газові труби практично не нагріваються.
2
Зверніться за допомогою до служби газу. Якщо ви надумали переносити колонку, то газова служба допоможе. Колонку можна рухати, але теж в межах норми. Для цього визначте, яка висота повинна бути для тяги і відстань до витяжного виходу. У визначенні висоти допоможуть знову ж співробітники ГорГаз. Ховати за фасад не дозволено, але якщо ви все ж хочете, то будьте готові до наслідків. Зазвичай колонка висить між двома шафами, на один з них вішається фасад. Щоб набрати необхідну товщину стінок псевдо шафки колонки, просто достатньо зробити кілька фальшпланок. З одного боку на них закріпіть петлі, на які інший фасад буде упиратися. Або зробіть напів-накладні петлі. При цьому фасад повинен наполовину перекривати стійку. Зверху і знизу дна і верху не буде, значить, тяга і вентиляція будуть вільно проходити.
3
Будьте готові до того, що перенесення колонки обійдеться недешево. При цьому доведеться пройти купу бюрократичний зволікань: узгодити проект, зібрати необхідну документацію і т.п. Необхідно узгодити проект на газ на внесення змін. Узгодити з міськгазу. А також виконати всі монтажні роботи (виконуються представниками газової служби). Після оновити меблі і сантехніку.
Корисна порада
Узгодьте всі зміни місця розташування з міськгазу.