Як вибрати ковролін для будинку. Який ковролін вибрати для дачі.

Одне із зручних підлогових покриттів - ковролін , з яким за ступенем затишності не зрівняється жоден інший матеріал. Додаткові переваги ковроліну стосуються простоти настилу і зручності використання, однак перед тим, як вибрати ковролін, необхідно ознайомитися з основними характеристиками даного підлогового покриття.
Інструкція
1
У першу чергу ковролін для будинку підрозділяється на натуральний і синтетичний. Натуральний виконаний з вовни і коштує досить дорого. У синтетичному ковролине штучні волокна поєднуються з натуральними, він не настільки екологічний, зате більш доступний. На відміну від шерстяного ковроліну, синтетичний прослужить набагато довше. Залежно від того, який тип волокна використовується, буває ковролін з нейлону, олефина, поліестеру і поліакрила. Найкраще зберігає форму покриття з волокнами з нейлону, які не бояться навіть важких меблів.
2
Наступний критерій вибору - це спосіб виробництва ковроліну. Найбільш якісний і дорогий матеріал створюється за аналогією з килимами. Тканий ковролін виробляється на джутовій основі, схожої на дрібну сітку. Не менш зносостійкий тафтінговий ковролін, верхній ворс якого представляє собою петельки різної висоти, за рахунок чого виходить об'ємний малюнок. Однак чистити його досить важко. Безворсовое покриття, що зовні нагадує фетр, виходить в результаті иглопробивного способу створення ковроліну. Такий матеріал хороший для приміщень з високою прохідністю.
3
Універсальних рекомендацій на тему того, який ковролін вибрати, просто не існує. Все залежить від матеріальних можливостей покупця. При цьому потрібно пам'ятати, що впливає на ціну ковроліну і спосіб фарбування ниток. Найбільш дорогий ковролін спочатку плететься з уже забарвлених ниток. Менш міцний варіант - це нанесення малюнка за трафаретом на готове полотно. У цьому випадку колір стирається і вицвітає найшвидше.
Зверніть увагу
При виборі ковроліну також слід враховувати ступінь прохідності приміщення, в якому він буде розміщуватися, і його функціональне призначення. Для спальні підійде довгий ворс, тоді як для передпокою та дитячої необхідно підбирати матеріали, які будуть легко чиститься.
Корисна порада
Чим щільніше ворсинки покриття прилягають один до одного, тим вища якість ковроліну і тим довше буде термін його служби.