Як навчитися німецької мови. Як навчитися швидко говорити по німецьки.

Поряд з міжнародним англійським німецьку мову сьогодні один з найбільш затребуваних мов у світі. Все частіше для того щоб отримати хорошу роботу або просто мати можливість вільно спілкуватися за кордоном, люди змушені вивчати цю мову. Однак навчитися німецькому мови не так просто. Він досить складний за своєю структурою і вимагає серйозної роботи в процесі навчання.
Інструкція
1
Для того щоб навчитися швидко говорити по-німецьки, недостатньо вивчити 2-3 тисячі слів. Необхідно добре знання граматики. Особливу складність для російськомовних учнів зазвичай представляють німецькі часи і форми дієслів. Неправильне вживання часових форм призводить до непереборним перешкодам в спілкуванні. Інакше кажучи, співрозмовники вас просто не розумітимуть. Тому вивчати граматичний матеріал потрібно особливо ретельно до повного розуміння і автоматизму у вживанні.
2
Німецькі дієслова потрібно запам'ятовувати відразу в трьох формах: теперішній час (Pr? Sens), минулий час (Imperfekt) і причастя II (Partizip II), яке використовується для утворення складних часових форм. Такий підхід необхідний через великої кількості в німецькій мові неправильних дієслів, які змінюються не за встановленими правилами, а у вигляді винятків. Іменники ви повинні запам'ятовувати обов'язково разом з артиклем, щоб згодом не плутатися в родових закінченнях.
3
Велике значення при вивченні німецької має розпізнавання на слух оригінальної німецької мови. Потрібно мати на увазі, що в своїй масі німці говорять швидше, ніж росіяни, тому навчитися вільно їх розуміти російській людині не так просто. Щоб навчитися розуміти німецьку мову, ви можете слухати аудіозаписи. Причому на початку навчання краще використовувати спеціальні аудіоуроки, записані носіями мови. Темп навчальних текстів у аудіокурси зазвичай повільніше природної мови, тому новачкам буде простіше розуміти їх. Коли ви досить звикнете з навчальними аудіозаписами, можна переходити до оригінальних джерел: телебаченню, радіо, аудіокниг німецькою мовою.
4
Часто люди, які вивчають іноземні мови, стикаються з проблемою неможливості спілкування через які перебувають у пасивному стані знань. Незважаючи на тривале навчання і великий лексичний багаж, вони не можуть почати говорити іноземною мовою. У цьому випадку добре допомагає занурення в мовне середовище. Туристична поїздка або курси мовного інтенсиву мимоволі змусять вас не тільки навчитися розпізнавати німецьку мову, а й самому застосовувати наявні знання, тобто говорити.
5
Також намагайтеся використовувати кожну можливість поспілкуватися німецькою мовою з людьми, добре їм володіють. Для цього навіть не потрібно їхати в іншу країну. Ви можете записатися на мовні курси у своєму місті чи в клуб любителів німецької мови та культури. Крім того, ви можете завести знайомство з німецькомовними людьми в інтернеті. Кращий спосіб знайти нових друзів - це знайти форуми або спільноти за інтересами. В інтернеті досить багато сайтів, де люди з усього світу, які вивчають іноземні мови, обмінюються знаннями і допомагають один одному. У такому спілкуванні ваші навички в німецькому дуже швидко активізуються і почнуть розвиватися.
Зараз, коли всі кордони відкриті, практично кожна людина може зіткнутися з необхідністю спілкування іноземною мовою. Буває, потрібно прийняти зарубіжних партнерів, трапляється, що відрядження за кордон «світить», а часом на відпочинку захотілося поговорити з місцевими жителями або написати листа в готель з проханням про пізній заїзді - та хіба мало ситуацій, в яких вам може знадобитися іноземний, і , зокрема, німецьку мову? Що ж можна в такій ситуації робити? Як зробити свій німецький зрозумілим не тільки для себе самого, а й для інших? У наше століття інноваційних технологій все досяжно, треба лише прикласти деякі зусилля.
Інструкція
1
Першим ділом ви повинні вирішити для себе - будете ви самостійно займатися або вам необхідні вчитель/репетитор/курси німецької. Якщо ви вирішили, що будете займатися з учителем, то ваше завдання спрощується, і вам лише варто знайти професійні курси або хорошого репетитора з німецької мови. Комунікативний бар'єр в процесі навчання з часом майже повністю нівелюється.
2
Якщо ж ви зрозумієте, що хочете навчитися говорити по-німецьки самостійно, то тоді можна скористатися деякими інтерактивними програмами, які допомагають освоїти саме розмовний язик.Напрімер, дуже популярний у всьому світі мультимедійний курс Rosetta Stone. Він включає в себе завдання на розуміння і промовляння німецьких фраз, слів, причому, якщо ви неправильно вимовите/переведете фразу, то програма відзначить вашу помилку і дасть можливість її виправити.
3
Відмінно розширює словниковий запас програма для запам'ятовування німецьких слів Byki 4 Deluxe - Transparent Language. Незаперечною перевагою цієї програми є те, що її можна встановити не тільки на комп'ютер, але і на iPhon або будь-яке MP3 пристрій. Можна вдосконалювати свою вимову у відповідність з голосом носія, створювати свої списки необхідних слів, вчитися говорити і сприймати на слух німецьку мову за допомогою технології розпізнавання мови.
4
Можна знайти спеціальні аудіокурси для прослуховування уроків при їзді в автомобілі, наприклад, «Німецький за кермом», «Німецька за 1 годину»: http://www.deltapublishing.ru/german.html або Assimil - курс, побудований за принципом природної асиміляції, подібно до того, як дитина вивчає свою рідну мову і повністю занурюється в мовне середовище.
5
Звернувшись до спеціалізованих сайтів для російськомовних, які вивчають німецьку мову (наприклад, http://www.studygerman.ru/), ви зможете обговорити будь-яку навчальну програму і підібрати саме те, що для вас буде найефективнішим і прийнятним. Більшість інтерактивних курсів будуть корисні як для початківців, так і для тих, хто хоче освіжити свої мовні знання.
6
Після того, як ви визначилися з навчальними програмами, або знайшли вчителя/репетитора і почали вивчати німецьку, вам просто необхідно занурення в мовне середовище. Потрібно говорити і пробувати активно спілкуватися з носіями мови. Їх можна знайти в комунікативних мережах - в http://ru-ru.facebook.com/, http://www.skype.com/intl/ru/home і т.п. Відшукайте там групи іноземців, що вивчають російську мову. Серед них знайдіть носіїв німецької мови. Домовтеся з ними про взаємну допомогу у вивченні іноземної мови. Прості бесіди на повсякденні теми on-line допоможуть подолати комунікативний бар'єр, і ваше спілкування іноземною мовою вже незабаром буде проходити на зовсім іншому рівні.
7
Для закріплення пройденого матеріалу дивіться фільми з субтитрами німецькою, адаптовані навчальні серіали, наприклад, чудовий молодіжний багатосерійний фільм «Німецька мова з extr @ задоволенням» .Слушайте аудіокниги німецькою, читайте літературу з порядковим перекладом на російську, наприклад, книги, адаптовані по методу Іллі Франка: http://franklang.ru/.
Корисна порада
Вивчення іноземної мови - справа тривала і вимагає сталості. Але якщо ви присвятіть цьому хоча б 20-30 хвилин в день, то успіх не змусить себе чекати, і незабаром ви зможете блиснути своїми знаннями у невимушеному розмові з німецькомовними іноземцями.