Як поставити заборону на вхідний дзвінок. Як поставити заборону вхідних викликів на мтс.

Для того щоб поставити заборону на будь-якої виклик , необхідно скористатися спеціальною послугою свого оператора. Для підключення "Заборони виклику" достатньо буде тільки набрати один номер або звернутися за допомогою в салон зв'язку. Після активації даної послуги абонент зможе захистити себе від небажаних вхідних дзвінків.
Інструкція
1
Для підключення заборони клієнтам мережі "МТС" можна використовувати систему самообслуговування під назвою "Інтернет-Помічник" або "Мобільний помічник" (зателефонуйте за коротким номером 111 та дочекайтеся відповіді оператора або автовідповідача). На вказаний номер також можна відправляти смс-повідомлення, в тексті яких повинні міститися числа 2119 або 21190. Крім того, в будь-який час абонентам компанії доступна відсилання запиту на активацію послуги "Заборона виклику" по факсу (495) 766-00-58.
2
В "Білайні" абонента можуть блокувати як вхідні, так і вихідні дзвінки, виклики в роумінгу та міжнародні виклики. Для отримання більш докладних відомостей можна звернутися на офіційний сайт оператора або подзвонити на безкоштовний номер (495) 789-33-33. Заборона можна також встановити і за допомогою відправки USSD-запиту на номер * 35 * пароль #. Вказувати необхідно встановлений за замовчуванням пароль 000 (в тому випадку, якщо ви самостійно не міняли його). Для зміни пароля в розпорядженні абонентів знаходиться USSD-команда ** 03 ** старий пароль * новий пароль #.
3
Користувачам оператора "Мегафон" теж доступний заборону і на вхідні, і на вихідні дзвінки (будь-якого типу, до речі: внутрішньомережевого, міжнародного і так далі), і навіть на SMS-повідомлення. Якщо ви хочете підключити послугу, наберіть на клавіатурі свого мобільного номер USSD-запиту * код послуги * особистий пароль #. даному випадку пароль, встановлений оператором за замовчуванням, - 111. Поміняти його можна в будь-який момент в настройках телефону. Дізнатися про необхідний коді заборони абоненти можуть прямо на офіційному сайті "Мегафона", а точніше, в спеціальному розділі (там розташований цілий список).
4
Крім того, в "Мегафоні" існує ще одна послуга, що дозволяє блокувати непотрібні дзвінки. Називається вона "Чорний список". Її активація досить проста: наберіть USSD-команду * 130 # або зателефонуйте на короткий номер інформаційно-довідкової служби 5130.