Як зібрати гардероб.

У кожної жінки є речі, які вона не носить. З часом шафа переповнюється одягом, але часто виявляється, що надіти абсолютно нічого. Щоб уникнути подібної ситуації, слід зібрати гардероб - зручний, актуальний і стильний в будь-який час.
Інструкція
1
Насамперед, розділіть гардеробну на три основні частини. У першій повинні знаходитися базові речі, у другій - модні, у третій - різні аксесуари.
2
Основну частину заповніть тими предметами одягу, які вам подобаються і в будь-який час року будуть актуальні. Наприклад, завжди необхідно мати топ універсального чорного кольору, кілька футболок нейтральних відтінків з короткими і довгими рукавами, білі сорочки і блузки, теплий кардиган і чорне плаття для торжеств.Основную частина також повинні займати пара якісних джинсів, спідниця-олівець, брюки, брючний костюм і хороше нижню білизну. Предмети базового гардероба повинні добре поєднуватися один з одним і з новинками модних трендів.
3
Купуйте ті нові речі, якими можна доповнити базовий гардероб. Вони повинні вам подобатися і ідеально підходити.
4
Аксесуари також слід розділити на базові і модні. До перших обов'язково потрібно віднести сумку будь-якого нейтрального відтінку, шарф універсального кольору і якісні прикраси на ваш смак.
5
Взуття вибирайте особливо ретельно. У вас повинні бути гарні чоботи на підборах, демісезонні черевики, легкі літні черевики або осінні кросівки, туфлі і елегантні босоніжки. Добре, якщо кожного виду взуття у вас буде по дві пари - на зміну. В іншому випадку вони можуть прослужити лише один сезон, і доведеться здобувати нові.
Корисна порада
Щоб ви завжди знали, що слід надіти в той чи інший день, направте зусилля на створення базового гардероба. Кожен знаходиться в ньому предмет повинен бути ідеальним по фігурі, красивим і поєднується з іншою одеждой.Собрать гардероб з модних речей не складно. Але щоб уникнути його перевантаження, завжди дуже ретельно підбирайте новинки. Якщо є сумніви, краще відмовтеся від покупки. Вам все повинно подобатися безперечно.