Як кріпити картину.

Найчастіше питання, як повісити картину , встає вже після того, як ви стали володарем цієї речі. Звичайно ж, картина може добре вписатися в інтер'єр і прикрасити приміщення. Вішати картину не складно, але необхідно до цієї справи підійти серйозно.
Інструкція
1
Врахуйте, поспішати забивати цвях в стіну не потрібно. Цілком можливо, що це не найкраще рішення. Кріпити картину можна кількома способами. Найпростіше, звичайно ж, використовуючи цвяхи і гачки. Також часто люди використовують сталеву або перлоновую нитка, яку кріплять на галерейную штангу. Картину можна закріпити на стіні за допомогою S-образних гачків, які одягаються на трубу.
2
Для початку потрібно приділити увагу способом кріплення за допомогою гачків і штанги. Даний спосіб найкраще використовувати в тому випадку, якщо ви не хочете забивати цвях в стіну або ж просто не впевнені в тому, що на цьому місці картина висітиме довгий час. Сталеві труби, які мають діаметр 22 міліметра, необхідно кріпити до стелі за допомогою тримачів. Самі ж власники складаються із залізних прутів, і невеликих прямокутних пластин, які зварені між собою. Картину вішають на штангу, яку найчастіше забарвлюють срібною емаллю.
3
Досить часто люди кріплять картини до стіни за допомогою стінних панелей. Навряд чи хтось хоче псувати дерев'яну або ж текстильну обшивку стін. Саме тому використовують облицювальні панелі. Їх встановлюють таким чином, щоб можна було легко прикріпити гачки. Природно, найкраще про це задуматися під час обробки приміщення, але зате потім картини можна буде без проблем кріпити. Їх можна буде легко повісити на гачки, які встановлюються заздалегідь на стінну панель.
4
Можна також використовувати так званий «класичний кріплення». Такий спосіб кріплення зазвичай використовують в галереях або виставкових залах. Картина вішається на дерев'яний профільований каркас. Якщо ж приміщення має криволінійні поверхні, то можна скористатися гнучким карнизом. Цей спосіб може бути використаний, якщо на одній стіні необхідно повісити кілька картин. Для однієї репродукції він виглядатиме недоречно. Сам же каркас повинен бути пофарбований в тон обстановки.
Зверніть увагу
Але, є одна дуже важлива умова. Картини повинні створюватися своїми руками, в хорошому настрої і з любов'ю. Для виготовлення картин Вам знадобиться: Якщо Ви плануєте зробити картину без рамки, скористайтеся підрамником. Як кріпити картину на підрамник або основу тут. ? шматок тканини для основи картини. ? тканина (шматочки різного кольору) для мотиву. ? нитки, муліне.
Корисна порада
Вони просто встромляються в товсті міцні шпалери (кілька штук, залежно від ваги картин) і за ці голочки заводиться тоненька міцна нитка, на якій картина і важить. на багатьох шпалер. Більш того, кріпить чималу картинку/1200х800/саме до шпалер, просто у мене над комп'ютерним столом/2 присоски/і по дорослому сміється над Artisen_ом і його заявою.