Як очистити свічки від нагару.

Чистити свічки від нагару рекомендується двічі на рік - до початку зимового і літнього сезонів. Якщо пробіг вашого автомобіля становить не більше дванадцяти-п'ятнадцяти кілометрів, то видаляти нагар можна тільки раз на рік.
Інструкція
1
Перш, ніж приступити до чищення свічок запалювання, зверніть увагу на товщину і колір нагару. У тому випадку, коли він утворює тонкий шар в діапазоні відтінків від сіро-жовтого до пісочного - можна його не видаляти. Але якщо нагар придбав насичений чорний колір - від нього слід негайно позбутися.
2
Традиційний і найефективніший спосіб, що дозволяє усунути нагар - хімічна обробка. Перш за все, знежирте свічки бензином і добре просушіть. Потім занурте їх у двадцятивідсоткове водний розчин амонію ацетату і залиште на двадцять хвилин.
3
Після обробки прочистите свічки жорсткої капроновою або волосяною щіткою, ретельно промийте гарячою водою і добре висушіть. Не використовуйте замість щітки гострі предмети на зразок ножа або шила. Вони залишають помітні подряпини на ізоляторі, в результаті чого посилюється нагарообразование. Саму чистку здійснюйте на відкритому повітрі, щоб пари оцтової кислоти не завдали вашому здоров'ю шкоду.
4
Чистити свічки від нагару можна за допомогою перетворювача іржі, який продається в автомагазинах. Налийте засіб у невеликий вузький стаканчик і вертикально помістіть в нього свічки таким чином, щоб в рідині перебувала лише їх нижня частина і різьблення.
5
Через тридцять хвилин дістаньте свічки запалювання і протріть їх чистою ганчіркою. Потім загорніть в неї ніж або інший гострий предмет і прочистіть різьблення.
6
Перетворювач іржі містить фосфорну кислоту, яка дуже добре від'їдає будь-яку органіку і оксидів металів. Разом з тим вона робить нержавеющее покриття тьмяним. Тому будьте акуратні, отмачівая свічки в розчині.
Корисна порада
Слід знати про те, що фосфорна, як і будь-яка інша кислота, вступає в бурхливу реакцію з бензином. До застосування перетворювача не слід обробляти їм свічки. Краще просто протерти м'якою ганчіркою, щоб позбутися від пухкого нальоту.