Як зібрати розсувні двері.

Звичайна распашная двері при відкриванні віднімає пристойну частину житлового простору. Вона також може перегороджувати прохід в інші кімнати. Для того щоб вирішити цю проблему необхідно встановити розсувні двері. Такі двері дозволить по-новому підійти до розподілу простору в будинку.
Інструкція
1
Для початку потрібно щільно приставити до стіни близько дверного отвору двері, яку ви хочете встановити. Позначте на стіні рівень її верхнього краю. Повторити це потрібно в закритому і в відкритому положенні. Врахуйте, підлога може бути нерівний, тому можуть виникнути помилки при замірах.
2
Після цього потрібно від рівня верхнього краю двері відміряти вгору ще 70 міліметрів. Обов'язково на цьому рівні проведіть горизонтальну лінію. Саме на це лінії перебуватиме верхній край алюмінієвого напрямного механізму. До стіни прикріпіть дерев'яний брус таким чином, щоб його нижній край знаходиться точно на лінії. Якщо стіна має нерівності, то брусок потрібно добре притягти. Середина бруска повинна знаходитися чітко над верхнім кутом дверного отвору з боку, в яку зсувається двері.
3
Знизу до торця бруска потрібно докласти край верхньої алюмінієвої направляючої. Необхідно зробити позначку місця розташування крайнього отвору направляючої на відстані Т/2 міліметри від стіни (Т - товщина дверей). Потім необхідно прикріпити направляючу одним шурупом до стіни. Другий саморіз вкрутите з іншого краю направляючої. Врахуйте, дверне полотно повинне вільно рухатися. Зверніть увагу на те, що яка б не була нерівна стіна, напрямна обов'язково повинна бути прямою. Далі можна встановити залишилися саморізи.
4
Можна переходити до збору опорних кареток механізму. Потрібно навінтіть гайки на кожен болт і вставити їх в отвори в каретці. Болт повинен бути ввернуть таким чином, що різьбовій кінець трохи визирав з каретки. Зібрані каретки можна вставити всередину алюмінієвої направляючої. Вони повинні легко рухатися.
5
Далі можна переходити до монтажу поздовжнього паза знижу дверного полотна. У нижньому торці дверей необхідно просвердлити в 10-15 міліметрах від її країв отвори діаметром 6-7 міліметрів і глибиною 20 міліметрів. Проведіть установку кріпильних елементів на двері. Вони повинні розташовуватися на верхньому торці посередині товщини дверей. Залишилося тільки навісити двері.