Як замінити зливний шланг в пральній машині.

Коли пральна машина справна, ніхто не замислюється про те, яку важливу функцію вона виконує. Але варто чогось вийти з ладу, як починаються глобальні катастрофи. Навіть така дрібниця як зливний шланг здатна вивести режим життя зі звичного русла. Відразу скупчуються гори брудної білизни, і проблему поломки, доводиться вирішувати в терміновому порядку. На щастя, зливний шланг можна легко замінити самостійно, не вдаюся до послуг майстра.
Вам знадобиться
  • - новий зливний шланг;
  • - викрутка.
Інструкція
1
У будь-якої моделі пральної машини зливний шланг закріплений всередині корпусу близько насоса для відкачування води. Він виходить на задній стінці вгорі або внизу корпуса, це залежить від моделі машини.
2
У більшості моделей, щоб дістатися до підстави, де закріплений зливний шланг, потрібно зняти передню стінку. При зніманні задньої стінки барабан перешкоджатиме роботам. Перед роботами з ремонту, відключіть електроживлення, закрийте контрольні крани подачі води, витягніть кінець зливного шланга з каналізаційного кріплення.
3
Щоб зняти передню стінку, приберіть дозатор для порошку і кондиціонера, відкрутіть кріплення передньої стінки і панелі управління. Викриття кришку насоса, злийте залишки води в спеціальну ємність. Приберіть дроти від люка, поставте всі зняті деталі в сторону.
4
Щоб зняти зіпсований зливний шланг, відкрутіть хомут кріплення. Відстебніть кріплення на корпусі і витягніть шланг через задню стінку, так як через переднє відкритий простір це зробити не вдасться через те, що кінець шланга, який кріпиться до системи каналізації, набагато товщі, ніж отвір, через яке він проходить до системи кріплення.
5
З цієї ж причини новий шланг доведеться вставляти з боку задньої стінки і протягати вперед. Спочатку вставте шланг на кріплення, закрутіть хомут і тільки після цього закріпіть шланг на кріплення стінок. Приєднаєте змінений шланг до системи каналізації, встановіть панель, закріпіть на болти, поставте передню стінку і дозатор порошку.
6
Увімкніть пральну машину. Встановіть режим полоскання. Перевірте кріплення на герметичність. Якщо хомут буде прикручений погано, то доведеться знову все знімати і підтягувати кріплення. Тому намагайтеся відразу все закрутити надійно, щоб не робити одну й ту ж роботу кілька разів.
Поломка пральної машини для кожного є серйозною проблемою і передбачає виклик майстра. В деяких випадках ви можете самостійно визначити й усунути поломку. При пошкодженні зливного шланга пральної машини для його заміни потрібно отримати доступ всередину її корпусу. Гофрований зливний шланг кріпиться всередині машини, біля зливного насоса. Він проходить по стінках корпусу і виходить назовні через задню стінку, у верхній або нижній частині.
Інструкція
1
Принцип проведення заміни зливного шланга ідентичний у більшості пральних машин. Наприклад, щоб замінити зливний шланг на машині AEG, Bosch і Siemens спочатку зніміть передню стінку, оскільки підібратися до кріплення зливного шланга у перерахованих пральних машин можливе тільки таким способом.
2
Для цього зніміть хомут і від'єднайте манжету люка від передньої стінки. Акуратно витягніть дозатор.Отсоедініте декоративну панель в цокольній частині. Злийте залишки води через фільтр насоса. Досить підкласти під нього ганчірку. Викриття гвинти, які забезпечують кріплення передньої стінки до корпуса пральної машини.
3
Передня стінка закріплена трьома болтами, один з яких знаходиться у верхній частині, а два - у нижній. Відведіть трохи на себе нижню частину стінки, сместите її вниз і від'єднайте на 5-7 см всю стінку. Від'єднайте дроти від блокування люка, яка знаходиться на стінці.
4
Тепер, отримавши доступ до внутрішнього простору пральної машини, ви можете приступити до самої заміні зливного шланга . Для цього зніміть хомут з кріплення зливного шланга і від'єднайте шланг від системи зливу. Намагайтеся запам'ятати місця кріплення шланга . Від'єднуйте від стінок корпусу і виведіть назовні.
5
Щільно вставте новий шланг на місце кріплення старого і затисніть його хомутом. Пропустіть шланг по стінках, виробляючи його кріплення до корпусу, і виведіть назовні. До системи каналізації підключіть вивідний кінець шланга і перевірте обидва кінці на герметичність. Проведіть збірку передньої стінки в зворотному порядку.
6
Зробити заміну зливного шланга пральних машин Ariston, Indesit, Ardo, Samsung, Beko, LG, Candy, Whirpool можна, отримавши доступ через днище; Electrolux і Zanussi - через задню стінку; на вертикальних пральних машинах досить зняти бічну стінку.